matej0399 matej0399 komentáře u knih

Cesty za oponu času Cesty za oponu času Stanislav Motl

Opravdu zajímavá kniha pro milovníky záhad a tajemství. Poměrně dobře se čte

20.07.2023 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Další příběh Harryho Pottera, který mi velmi rozšířil znalosti o této postavě. Skvěle se vykresluje vše, co je pro příběh důležité.

04.07.2023 5 z 5

Mobilisace 1938 Mobilisace 1938 kolektiv autorů

Jsem nadšený! Pro milovníky historie parádní kniha i díky artefaktům.

07.05.2023 5 z 5

Skvělá kniha pro fanoušky Harryho Pottera, která obsahuje například i původní verze části knih a jiné další zajímavé artefakty.

26.02.2023 5 z 5

Formula 1 - priebeh sezony 2005 Formula 1 - priebeh sezony 2005 Ján Hudok

Kniha, ve které jsou stručně shrnuty velké ceny sezóny 2005. Spolu s nimi také profily některých jezdců, tabulky se statistikami a především nádherné fotografie Martina Trenklera.

31.01.2023 4 z 5

Mé přítelkyně z Ravensbrücku Mé přítelkyně z Ravensbrücku Magda Knedler

Kniha má zpočátku pomalejší děj a některé může odradit. Rovněž jak zde již bylo zmíněno je střídání postav v některých momentech chaotické. Nicméně pátrání po autorce spisu vás dokáže pohltit natolik, že knihu dočtete, abyste došli k rozřešení.

16.01.2023 3 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Kniha, která skvěle popisuje hrůzy 1. světové války. Vyprávění z pohledu hlavního hrdiny dodává dílu na autenticitě

29.12.2022 5 z 5

Romeo a Julie / Romeo and Juliet Romeo a Julie / Romeo and Juliet William Shakespeare

Krásná hra od Shakespeara. Myslel jsem si, že mne nebude bavit, ale mýlil jsem se. Po přečtení jsem si pustil ještě audioknihu.

29.12.2022 5 z 5