Martula107 Martula107 komentáře u knih

Kapka štěstí v ranní kávě Kapka štěstí v ranní kávě Agnès Martin-Lugand

Já, už mám poslední knihu od této úžasné autorky :( čekám až jich přeloží víc mě knihy celkově od ní dost baví každá je o něčem jiným, ale každá je čtivá :-),

24.05.2020 5 z 5

Mě se knihy líbila byla pro mě zajímava.. Spíše jak nějací klienti atd mě nějak více zajímalo její otřesné dětství a taky mě zajímal jak to snášel její syn, přece to taky neměl lehký.. Ale začetla jsem se a nějak mě to chytlo.. Za mě TOP.

16.04.2020 5 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Super, knížka :-)

17.02.2020 5 z 5

Štěstí mi uniká mezi prsty Štěstí mi uniká mezi prsty Agnès Martin-Lugand

Miluju, tuhle autorku, a všechny její knižky bohužel,uz mám v ruce poslední :-/ její knižky se mi dobře čtou za dva dny, kdy jsem byla kolikrát schopna přečíst 40 stránek jsem přečetla všechny knihy a to jsem ještě šetřila aby zbyla na druhý den :-D takže už mám státní lidé čtou a pijou kávu, šťastní lidé mají snadný život, ta hudba mi stále zní v hlavě, lituji čekáji mě, kapka štěstí v rani kávě tedka štěstí mi uniká mezi prsty je moje poslední bohužel víc jich asi není 2 jsem našla ve slovenštině jenže by se mi to asi blbě četlo :-/ píšu jak tatar :-D ale mě se u úpravy textu zobrazí jen půlka a druhou nevidím :-D na mobilu :-) takže po zpaměti,

24.05.2020 5 z 5

Už nejsem vaše dcera Už nejsem vaše dcera Karin Jäckel

Hodně silná kniha. Asi nejvíc co jsem četla.. Akorát na konci, před soudem se nemluvilo o matce a ani o tym dědovi.. Dle mě matka taky měla sedět-nikde se o tým nepíše :-)

25.04.2020 5 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Tohle je u mě TOP, knížka kterou jsem kdy četla, četla jsem různé knihy na tuhle tématiku :-)

06.03.2020 5 z 5

Psychosomatický dotek motýla Psychosomatický dotek motýla Jarmila Klímová

Četla jsem hromadu knih s touhle tématikou a tahle knížka se mi nelíbila vůbec.. Vůbec mě to nebavilo.. Musela jsem se nutit k četbě :-)

02.04.2020 odpad!

Dopisy Louise Dopisy Louise Louise L. Hay

Miluji knihy od L. HAY, takže za mě super. Paní autorka na mě působí velmi dobře pozitivní žena.

17.02.2020 5 z 5