martinka3875 martinka3875 komentáře u knih

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Já teda podle ostatních komentářích a recenzí čekala že ta kniha bude mnohem drsnější a naprosto bez emocí oproti filmu ale je to pravý opak v knize se mnohem víc projevují city ze strany Massima ve filmu byl mnohem drsnější a konečně jsem pochopila vše co ve filmu nebylo takže to dává díky knize konečně smysl. Opravdu nádherná knížka

10.11.2021 5 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Snad zatím nejlepší knížka od autorek

26.07.2021 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Jako vždy úžasná knížka, jen mě štve že se do toho vždycky tak začtu a za dva dny jí mám přečtenou

17.02.2021 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Krásná knížka jako vše a k tomu na konci knížky krásný bonus❤️????

17.01.2021 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Úžasná knížka ani jsem se od ní nemohla odtrhnout

31.12.2020 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Úžasná knížka, nemám ani slov za dva dny jsem jí přečetla. Jsou to první autorky co mě přiměly číst nikdy dřív jsem to nevyhledávala a teď chci od nich přečíst vše. :-)

13.12.2020 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Nikdy předtím jsem nečetla ani nevím jak jsem se k téhle knížce dostala prostě jsem jí stáhla a tak jsem se začetla až jsem tomu sama nevěřila je to úžasná knížka přečetla jsem jí za 2 dny úplně mě uchvátila, že jsem za další dva dny přečetla další knížku Milá Bridget, chci tě. A mám objednaný dalších 5 knížek jsem opravdu nadšená. Nikdy by mě nenapadlo že začnu číst, kdykoliv jsem se k tomu odhodlala byla to pro mě noční můra a přečetla jsem max 4 stránky ale tohle mám chuť přečíst na jeden nádech opravdu paráda.

13.12.2020 5 z 5