martina.culik martina.culik komentáře u knih

Čarodějky na cestách Čarodějky na cestách Terry Pratchett

Čarodějky na cestách jsou jedinou knihou z Úžasné Zeměplochy, kterou jsem četla a musím říct, že ačkoli mám fantasy obecně docela ráda, tak mě tato kniha moc nezaujala. Ano čarodějky byly chvílemi vtipné, ale zase na natolik, aby mě to udrželo u knihy přikovanou, jak mám ráda. Možná někdy zkusím ještě nějakou jinou knihu z této série, ale nevím nevím.

23.02.2017 3 z 5

Druidská brána: Poslední strážci světa Druidská brána: Poslední strážci světa Wolfgang Hohlbein

Čekala jsem asi trochu něco víc. Kniha na mě byla moc rozvláčná.

23.02.2017 2 z 5

Mise lásky Mise lásky Cara Colter

Je to klasický Harlequin, ale já si do ruky tyhle útlé knížky beru jen tehdy, mám-li na ně náladu. Tato konkrétní mě moc bavila.

23.02.2017 5 z 5

Šeptám sny do koňské hřívy Šeptám sny do koňské hřívy Věra Řeháčková

V období dívčích románů a snech o koních patřila V. Řeháčková mezi mé nejoblíbenější autorky.

23.02.2017 5 z 5

Valčík pro nás dva Valčík pro nás dva Helena Longinová

Toto je jedna ze dvou knih, které jsem nedočetla, protože mě nebavila. A to jsem četla ledasco.

23.02.2017 odpad!

Letní msta Letní msta Robert Lawrence Stine

Byla to první kniha ze série Stopy hrůzy, kterou jsem četla. Ty od R. L. Stinea se mi líbil asi nejvíc, i když jsem raději střídala autory, protože každý psal své příběhy dost podobně. Byly to takové jedno-dvoudenní oddychovky.

23.02.2017 4 z 5

Neviditelná Zuzanka Neviditelná Zuzanka Eduard Petiška

Mám pocit, že asi tak půl roku po přečtení této knihy jsem si každé jméno snažila přeříkat i pozpátku. Škoda, že Anitram nefungovalo stejně jako u Aknazuz.

23.02.2017 4 z 5