martas006 martas006 komentáře u knih

Lásky slavných Lásky slavných kolektiv autorů

Zajímavá publikace, ve které jsou příběhy o zamilovanosti slavných osobností. Je moc pěkná a potěší určitě nejen romantické čtenáře.

Kancionál Kancionál Ladislav Simajchl

Pěkné písně a koledy a také jak probíhá mše jako taková.

Jelen a Rakety Jelen a Rakety Fred Rodrian

Moc pěkné příběhy. V dětství jsem ji ráda četla před spaním.

Ilustrovaná bible pro mládež Ilustrovaná bible pro mládež Josef E. Krause

Nádherné ilustrace a psaná tak, aby ji pochopili děti a ti, kteří začínají Bibli číst. I já na ní začínala.

06.01.2017 5 z 5

Prostě Harry Potter, celá série je super a tady se mi líbila postava Siriuse Blacka. Chvílemi jsem se dokonce bála :D

06.01.2017 5 z 5

František Ferdinand d´Este - život konopišťských pánů ve fotografiích František Ferdinand d´Este - život konopišťských pánů ve fotografiích Lukáš Pavlík

Pro zámek Konopiště a jeho historii mám slabost a proto mě tato publikace moc potěšila. Plná fotek, některé jsem znala, některé jsem viděla poprvé.

06.01.2017 5 z 5

Encyklopedie pohlavního života 7-9 let Encyklopedie pohlavního života 7-9 let Christiane Verdoux

Jako malé se mi to moc líbilo. Je moc pěkně ilustrovaná a napsaná kniha. Základy pro děti.

Dětem Dětem František Hrubín

Knížku jsem přečetla teprve nedávno poprvé a básničky mě bavily, jsou vážně pěkné.

06.01.2017 5 z 5

Co chci vědět o sexu - kniha otázek a odpovědí Co chci vědět o sexu - kniha otázek a odpovědí neznámý - neuveden

Koupila jsem jí sestře k Vánocům, když jí začínala puberta a pořád se na něco ptala ohledně sexu a dospívání a tato kniha jí snad na vše odpověděla.

Byl jednou jeden krtek Byl jednou jeden krtek Eduard Petiška

Co dodat, krtek nikdy nezklame. Tuhle knížku jsem jako malá holka přečetla několikrát.

Alžběta - zvláštní žena Alžběta - zvláštní žena Egon Caesar Conte Corti

Velmi dobře napsaná knížka o Sisi, ve které je spousta informací. Zajímám se o Sisi, měla opravdu zajímavý život a tady jsem se dozvěděla tolik věcí, o kterých jsem nevěděla.

06.01.2017 5 z 5

Alenka v kraji divů / O třech malých prasátkách / Autíčko Modrásek Alenka v kraji divů / O třech malých prasátkách / Autíčko Modrásek Walt Disney

Moc pěkné pohádky. Nejvíc se mi líbila Alenka a prasátka.

A láska přišla A láska přišla Vlasta Pittnerová

Moc hezká knížka. Povídky se krásně četly a přenesly mě do bývalých časů.

Ať si holky popláčou Ať si holky popláčou Věra Nosková

Nebyla to špatná kniha. Některé fejetony a povídky mě bavily víc, některé míň.

06.01.2017 3 z 5

1000 otázek pro školáky 1000 otázek pro školáky Tobias Günther

Moc hezká kniha, jsou v ní otázky ze všeobecných znalostí.

06.01.2017 4 z 5

1000 dívčích otázek 1000 dívčích otázek Gaby Schuster (p)

Celkem pěkná kniha. V pubertě sem ji ráda četla.

1000 chlapeckých otázek 1000 chlapeckých otázek Tim Hüsch

I když jsem holka, nedalo mi to a přečetla si to. Docela to šlo.

06.01.2017 3 z 5

20 x Čtyřlístek 20 x Čtyřlístek Ljuba Štíplová

Moje milovaná a nesčetněkrát přečtená kniha. Četla jsem i komiksy. Teď bych ji zase ráda sehnala a měla ve své knihovně pro své děti.

500 otázek a odpovědí 500 otázek a odpovědí neznámý - neuveden

Krásná knížka se zajímavými otázky. Ráda jsem si v ní četla pomocí lupičky, která je součástí knihy.

06.01.2017 5 z 5

Je pravda, že v knize jsou chyby, ale jinak se četla velmi dobře a vůbec mi nevadilo, že je formou scénáře. Zaujaly mě postavy Albuse a Scorpiuse.