Lásky slavných přehled

Lásky slavných https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316099/bmid_lasky-slavnych-jaF-316099.jpg 5 2 2

V řadě obrazových publikací věnovaných právě uplynulému 20. století pokračujeme publikací, která nahlíží do soukromí známých osobností, umělců, mocných, krásných i bohatých lidí. Fotografie nám přiblíží jejich velké lásky a trápení, štěstí, tragiku i nenávist působivěji a výstižněji než kterékoliv jiné médium. Nezáleží na tom, zda snímek zachycuje krátký flirt či lásku, zda přináší svědectví o setkání, z nichž se zrodilo celoživotní pouto: vždy je to fascinující zrcadlo nastavené zobrazeným osobám a jejich osudu, ale také lidskému životu a době vůbec.... celý text

Literatura naučná Obrazové publikace
Vydáno: , Balios

Die grossen Liebespaare , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lásky slavných. Přihlašte se a napište ho.

maryzka
30.08.2018 5 z 5

Pět hvězdiček za knihu. Jinak jak je napsáno od marty 006 , Jinak ještě jedna poznámka: Ještě, že máme bulvární novináře- jinak by člověk nevěděl co se děje s osobnostmi po určité době.

martas006
06.01.2017 4 z 5

Zajímavá publikace, ve které jsou příběhy o zamilovanosti slavných osobností. Je moc pěkná a potěší určitě nejen romantické čtenáře.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lásky slavných v seznamech