Ať si holky popláčou

Ať si holky popláčou

Soubor třiceti fejetonů a krátkých povídek a textů české novinářky, které vycházely v letech 2000-2006 v českých novinách a časopisech a elektronických novinách Neviditelný pes je doplněn vybranými prózami ze sbírky Je to hustý z roku 2003. Autorka se v knížce rutinovaně pohybuje na hranici publicistiky a beletrie a na relativně mal... celý text

Autorka se v knížce rutinovaně pohybuje na hranici publicistiky a beletrie a na relativně malé ploše se vyjadřuje k drobným i vážnějším problémům, které doba před člověka staví. Texty, jejichž převaha vznikla v 90. letech 20. století, reflektují stejně jako autorčina předcházející sbírka hlavně nové aspekty v životě české společnosti deset i více let po listopadové revoluci a s ironickým úsměvem se zaměřují na jejich negativní dopady na život jednotlivce. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/1262/at-si-holky-poplacou-1262.jpg 4.313
Literatura česká
Vydáno:, Abonent ND

martas006

Nebyla to špatná kniha. Některé fejetony a povídky mě bavily víc, některé míň.

alnahu
16.11.2016

Humorné, vtipné fejetony, dobře se četly.Nejvíce se mi líbil fejeton “Je to hustý“-jak se domluvit z dospívajícími dětmi ,ten mě opravdu moc pobavil.

Márinka
15.07.2014