Marryzlis Marryzlis komentáře u knih

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Pokud si chcete pobrečet, ale potřebujete u knihy dobrý konec, sáhněte po tomhle kousku. Je to sluníčkový příběh! :)

01.01.2017 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Přemýšlím, jestli nemám ve svém okolí takového Oveho. Kverulanta, stíhaného celý život jedním neštěstím za druhým, který je naproti všemu očekávání člověk s "velkým srdcem". Nádherně napsaná knížka se silným příběhem.

23.12.2016 5 z 5

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Chci, aby příběhy, které čtu dopadly dobře! Ach jo! Ta poslední kapitola mě teda vyvedla z míry... Jen by mě zajímalo, jestli to autor myslel vážně, že je to opravdu jen trilogie! :) Nicméně jsem si početla - tak sáhnout po knize Petera Maye je vždycky trefa do černého (aspoň teda pro mě)!

20.12.2016 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Tahle knížka mě prostě dostala. Zaujal mě název, dřív jsem od autora nic jiného nečetla. Je prostě kouzelná, stejně jako pohádky v ní. Kudy chodím, tudy doporučuju. Snad každé dítě by mělo mít takovou babičku!

17.12.2016 5 z 5

Dnes jsem doposlouchala audionahrávku, myslím ale, že na ni ještě jednou dojde. Opravdu jsem se nad tím bavila, proto jsem byla překvapená tolika negativními komentáři. Příjemná oddechovka.

07.10.2016

Máslem dolů Máslem dolů Petr Šabach

Boží, poslouchala jsem třikrát. Hanák se dobře poslouchá, Šabach dobře čte. Určitě na ni ještě dojde :)

09.04.2016 5 z 5