marketa4434 marketa4434 komentáře u knih

Teorie relativity Teorie relativity Abbigail Williams

Autor prý dle všeho bojuje s pamětí a vzhledem k tomu jak průběžně vzpomínal se vracíme zpět do minulosti a rozplétáme postupně celou dějovou linku. Absence názvů kapitol a stránky s obsahem tomu dodává spád. Hodně se mi líbilo i to, že se nezabývá nesmyslnými popisy prostor, kterými jen projde – aby kniha byla co nejtlustší. Její délka je přesná. Není ani ubráno na smyslu, ale ani zbytečně protahovaná. Plynulá jízda po celou dobu. Po dočtení mi vlastně nic nechybělo, vše hezky zapadlo.
Překvapilo mě, že jde o autorovu prvotinu – napsáno je to prostě skvěle.

22.11.2021

Závislost Závislost Paolo Roversi

Super, nečekaný a přečtený za večer!

18.05.2020 5 z 5

Zázračný úklid v životě Zázračný úklid v životě Sarah Knight

stejny odpad jako uklid v hlave - priziveni se na marii kondo a pro ctenare nulovy zazitek.

30.06.2019 odpad!

Zázračný úklid v hlavě – Kouzlo nehrocení Zázračný úklid v hlavě – Kouzlo nehrocení Sarah Knight

za mě hrozný, lituju že jsem se nepodívala na recenze před zakoupením :-(
pani proste sepsala cosi, co je ,,zamenitelne" s kondo a na tom si postavila jistotu prodeje.
Kdyby se z knihy vymazalo slovo hrotit, kniha by byla polovicni, nebo spise tretinova.

30.12.2018 odpad!

Není úniku Není úniku Taylor Adams

napad skvely, zapletka uzasna, rozuzleni hrozne. je to skoda, namet byl skvely

23.12.2018

Žít s radostí – ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu Žít s radostí – ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu Marie Kondo

Kdo cetl zazracny uklid, v knize rozhodne nic noveho nenajde. ilustraci moc neni a jsou na opravdu ,,uzitecne veci" jako je jak slozit triko. Kniha je pouze privydelek autorky, protoze samotna bez prvni knihy nedava smysl a ti co cetli prvni knihu, uz v teto nic noveho nenajdou.

23.12.2018

Šelma Šelma Andrew Mayne

začátek vypadal nadějně, ale pak se to zhorsovalo. za sebe nedoporucuji.

01.11.2018

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Čekala jsem víc, nebyla ani čtivá, ani zajímavá - nedoporučuju.

01.09.2018 1 z 5

Vesnický závod Vesnický závod Full.of

Bohužel též nechápu pozitivní reakce. Příběh nulový, zbytečně moc postav a co se týká té erotické stránky, s gay tématikou nemám žádný problém, ale pravděpodobnost, že si dvě vesnice spolu na vrakovišti pohoní ocasy... no není to ani příběh, ani dobrá porno povídka. Lituju, že jsem vůbec na hithitu přispěla na takový brak.

17.08.2018 odpad!