Zázračný úklid v životě přehled

Zázračný úklid v životě https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394258/bmid_zazracny-uklid-v-zivote-RjL-394258.jpg 2 7 7

Zůstanete někdy trčet v práci – nebo vytuhnete na gauči – byť byste vlastně nejradši (taky jednou) vypadli ven, (konečně) zašli do posilky nebo se pustili do projektu, který „jednou“ zrealizujete? A jéje. Ale nevěšte hlavu, jedeme v tom všichni. A dá se s tím něco dělat. Kniha autorky Sarah Knight navazuje na bestseller Zázračný úklid v hlavě: Kouzlo nehrocení a tentokrát vás naučí: • jak si to zařídit, abyste zvládli udělat, co potřebujete, a nehráblo vám u toho, • jaké tři běžné věcičky vám v dosažení a udržení vošéfovanosti pomohou, • jak udělat velké (i malé) životní změny, • jak se vyhýbat vyhýbání • a spoustu dalších věcí. A to je životní výhra!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zázračný úklid v životě. Přihlašte se a napište ho.

Hanathor
23.10.2023 4 z 5

Nesmíte od toho očekávat převratná životní moudra. Každopádně kniha je zajímavá,vtipná, dobře čtivá. A i nějaké ty tipy k vošéfovanosti vám v hlavě zůstanou.

marketa4434
30.06.2019 odpad!

stejny odpad jako uklid v hlave - priziveni se na marii kondo a pro ctenare nulovy zazitek.

Knižní novinky (19. - 25.11.)

19.11.2018

Listopadové knižní novinky (12. - 18.11.)

12.11.2018

Kniha Zázračný úklid v životě v seznamech

prokrastinace

Sarah Knight