mario.nette mario.nette komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Dokonalost! Za mě nejlepší kniha za rok 2017 + ještě s jednou ♥

16.02.2018 5 z 5

Léto s Káťou Léto s Káťou Trevanian (p)

Tak jsem na strane 70 a nic nudnejsiho jsem necetla. Nesympaticky postavy az beda! Jdu si precist konec, protoze ja to cely nedam. Kravina nejvetsi tohleto :(

15.07.2017 odpad!

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Tak za me ne....vzdala jsem to po dvou kapitolach. Na me noc sprosty, sex...tohle cteni neni absolutne pro me, fuj :(

25.06.2017 odpad!

Dívka v červeném kabátku Dívka v červeném kabátku Kate Hamer

Tak do poloviny knihy jsem cetla v jednom kuse...ale druha polovina a zaver?? :D ten dedek mi lezl na nervy uplne neskutecne a mela jsem touhu vstoupit do knihy a umlatit ho :( proti vericim nic nemam, ale nabozensky fanatici by se meli izolovat od normalnich lidi, jsou nebezpecny pro okoli

28.05.2017

Smetištejn Smetištejn Edward Carey

Moc se mi to libilo, takovy Burtonovsky :) joo to by mohli zfilmovat a on by to mohl rezirovat.

31.07.2016

Věčně zpívají lesy Věčně zpívají lesy Trygve Gulbranssen

Uz od prvni strany jsem se nemohla zacist, ale chtela jsem tomu dat sanci. Precetla jsem 50 stran a absolutne nic...navic mi ty postavy byly nesympaticky. Takze za me opravdu ne. Odlozila jsem to a uz to nikdy nechci videt...

05.07.2016

Bába Motyka Bába Motyka Marko Hautala

Ten clovek, kdyz tuhle knihu psal, byl snad totalne zfetovanej. Ta uvodni kapitola byla dobra. Zbytek cely knihy absolutni nehorazna hovadina!!! Nejhorsi kniha co jsem cetla. Vyhozenej cas i penize...naprosto o nicem....

29.05.2016

Kapky deště Kapky deště Virginia Cleo Andrews

Jednou jsem viděla kdesi v levných knihách pouze jeden díl - Úder hromu a když jsem si četla o čem knížka je, moc se mi to líbilo...ale bohužel, další díly tam nebyly :( Ani na internetu jsem je nikde nemohla sehnat. Ale pak se na mě štěstí usmálo a já je sehnala!! A úplně nové :) Paní mi je prodala a já byla nejšťastnější na světě. Strašně jsem se těšila, až si je přečtu. Nelituju toho. Bylo to fakt krásný!!!

15.03.2016 5 z 5