Marcipán Marcipán komentáře u knih

Tanec srdcem a duší Tanec srdcem a duší Šárka Stumpfová

Knížka se mi moc líbila. Mamka jí dostala přímo od autorky. Byla romantická a naneštěstí hodně krátká, bylo mi to až líto, když jsem jí dočetla. :-)

30.10.2014 3 z 5

Srdce dvou světů Srdce dvou světů Anne Plichota

Souhlasím se dvěma komentáři pode mnou. Tuto sérii si hlídám už několik let a vždy jakmile vyjde další díl jdu si ho koupit. Ovšem čtvrtého dílu se nemohu dočkat. Zatím vyšel ve slovenštině a u nás pořád ne. No snad brzy:-)

24.10.2014 4 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Tuhle sérii mám doma a už jí mám přečtenou. Myslím, že to je pohodové čtení. Nic moc náročného, hodnotila bych to třemi hvězdičkami. Doporučuji!

28.10.2014 3 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

Knížka se mi moc líbila, i když mi trochu lezlo na nervy jak měla Zoey tři kluky a nemohla se rozhodnout, který je ten pravý. Rothodně brzy poutíkám do knihovny pro další díl.

26.10.2014

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

Tato série mi nepřišla špatná, dala bych jí asi 3 hvězdičky. Nenudila jsem se, přečetla jsem ji rychle, ale jsou i lepší knihy. Doporučuji těm, kteří hledají nějakou kratší průměrnou sérii. :-)

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Kniha se mi líbila, ale myslím, že Drahokamy jsou lepší.Ten konec mi přišel dost šílený a z Anabel se mi dělá husí kůže. :-) Zato jsem ale zvědavá kdo že bude Secrecy, no uvidíme. Každopádně si musím pořídit druhý díl, hned jak vyjde. Trochu se však obávám, že si počkáme. :)

24.10.2014

Magické datum Magické datum Šárka Stumpfová

Knížka mi přišla taková zvláštní. Nebyla vyloženě špatná, ale myslím, že tanec srdcem a duší byl lepší. Rozhodně to byl ale originální nápad. Přečtěte si ji! :-)

30.10.2014 2 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Knížka vypadá moc zajímavě a nedávno jsem ji viděla v levných knihách, takže si ji snad brzy přečtu.

30.10.2014

Štěně k Vánocům Štěně k Vánocům Megan Rix

Tuto knížku jsem si musela pořídit už jenom kvůli té obálce a anotaci. Vypadá to velmi zajímavě, snad se k ní brzy dostanu.

27.10.2014

Wicca Wicca Cate Tiernan (p)

Tuhle knihu jsem četla asi před rokem a něco mi tam chybělo. Nebyla špatná, přečetla jsem ji za pár dní, ale asi jsem si představovala víc kouzel a magie. Také myslím, že by to chtělo další díl, ale to je jenom mé zbožné přání. :) Scéna, která mě asi nejvíce překvapila bylo to koupání a svlékání u bazénu. (To bych se asi do knížky neodvážila napsat. :D ) Jinak doporučuji!

Osud Osud Aprilynne Pike

Tahle série se mi moc líbila. Četla jsem to o prázdninách na zahradě a všechny čtyři díly jsem měla přečtené ani ne za týden. V podstatě jsem nedělala nic jiného než četla. :-) Sama nevím, jestli bych si vybrala Tamaniho nebo Davida i když bych možná dala přednost Tamanimu. Vůbec jsem nevěděla jak autorka konec rozuzlí, ale myslím, že se jí to povedlo skvěle. Doporučuji asi spíše mladším čtenářům. :-)

24.10.2014 5 z 5

Horečka Horečka Lauren DeStefano

Tuto knížku jsem přečetla docela rychle asi za 3 dny s přestávkami a školou. Kniha se četla velmi rychle a po přečtení 1. dílu jsem se ihned vrhla na tento. V polovině jsem si ale už musela dát pauzu a začala jsem číst novou knížku. Po týdnu jsem j zase vzala do rukz a dočetla jsem ji. Myslím, že s Cecily bych občas trochu zatřásla a madam Soleskiové bych zřejmě vlepila facku i když by to zřejmě nepomohlo. No a co se týče Vaughna, toho bych z té knížky s radostí vystrčila. Musím ale říct, že některé scény mi přišly naprosto nerealistické. Kupříkladu jak může mít devítiletá Debbie mít děti. Nejvíce jsem asi litovala ji, ostatní služebné a Jennu. Doufám, že vyjde nakonec i 3. díl, protože nemám ráda když knížky končí takhle nevyjasněné. Doporučuji všem, kteří se jen tak nezaleknou, protože mi kniha někdy přijde moc drsná.