ManželéMannovi ManželéMannovi komentáře u knih

Bohové Gothamu Bohové Gothamu Lyndsay Faye

Moc pěkná knížka. Doporučuji

04.07.2016 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Kniha nebyla špatná. Mé hodnocení je asi poznamenáno tím, že jsem před ní četl Zmizelou, která byla úžasná.

04.07.2016 3 z 5

Kniha nebyla špatná. Dočetl jsem, ale že bych se nějak extrémně bavil, to se říct nedá.

04.07.2016 3 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Kniha moc pěkná. Až z ní při čtení mrazí, jak je to jednoduché a možné. Neúplný počet hvězd dávám, za časté používání spojení - "Jsme přece Američané" a nacionální hlášky. Jinak super.

04.07.2016 4 z 5

Naprostý odpad - přečetl jsem půlku a musel tu knihu zahodit. Škoda papíru.

04.07.2016 odpad!

Paměti: Vzpomínky francouzského jezdeckého důstojníka z napoleonských tažení Paměti: Vzpomínky francouzského jezdeckého důstojníka z napoleonských tažení Marcellin de Marbot

Velmi čtivé paměti i když trochu zavádějící v některých oblastech. Popis života v napoleonské armádě je velmi pěkné napsán.

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Druhý díl úžasné série, stejně jako díl první je předzvěstí toho, co teprve přijde. Kniha se čte velmi dobře, některé příběhy jsem si zamiloval.

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

První díl z úžasné série knih. .