mangagirl mangagirl komentáře u knih

Útok titánů 1 Útok titánů 1 Hadžime Isajama

Útok titánů jsem viděla nejdřív jako Anime a dost mě to bavilo, především kvůli mému nejoblíbenějšímu charakteru, co se týče Anime a mangy - Liváje, Leviho. To je důvod, proč jsem chtěla i mangu. Jinak fakt bezva krvavá manga.

Komediant / Rorschach Komediant / Rorschach Brian Azzarello

Tenhle komiks jsem si koupila jen kvůli Rorschachovi. Jen kvůli němu mám, tak ráda Strážce - Watchmen. Sama nevím, asi jeho temnou a zajímavou stránkou. Proto jsem taky četla pouze jeho část komiksu, ale Komedianta si asi taky přečtu. Ten, kdo má stejný názor na Rorschacha, tak jako já, ať neváhá a kupuje.

Avengers Avengers Stan Lee

Sice se mi víc líbili série předchozí, jak černým obalem, tak tmavší kresbou vytvářenou komiksy ze strany. Komiksy přesto pořád sbírám a celkem dobrý. Jen mě někdy naštve to, že vyjde komiks, který mě moc nezaujme. Před nedávnem vyšel Deadpool, takže jsem měla hroznou radost. Pro milovníky MARVELU to pravé.

09.06.2017 3 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Na to, že nejsem dvakrát velký fanda Harryho Pottera, tak tohle byla paráda. Jakési strašidelné pohádky. Příběh tří bratří mě zaujal osobně nejvíc. Pro fanoušky Harryho Pottera přesně ono.

09.06.2017 4 z 5

Ghost in the Shell 1 Ghost in the Shell 1 Masamune Shirow (p)

Tahle manga je skvělá. Zatím nejsem sice ještě v polovině a už paráda. Osobně, nedivím se, že ji Crew přeložilo, protože je jednou z velmi známých a božích mang. Velice se těším na 2 a 3 díl.

09.06.2017 5 z 5

Teorie velkého třesku od A do Z Teorie velkého třesku od A do Z Amy Rickman

Teorii velkého třesku miluju. Seriál je parádní, sice moc fyzikální na mě, ale to asi pro každého. Proto jsem si tuhle knížku koupila. Abych neměla okno a prozřela fantazii bláznivých fyziků. Pokud chcete vědět víc o Teorii velkého třesku, tak vám tuhle knihu vřele doporučuji.

Půlminutové horory Půlminutové horory * antologie

Jakási hororová oddechovka. Příběhy jsou všelijaké, mě nejvíc bavil příběh Takowanda. Příběhy jsou, jak děsivé, tak zajímavé, nechápavé nebo zvláštní. Kdo se nudí, ať si koupí.

Drákulova výzva Drákulova výzva Brian Edmund Posehn

Komiks mě strašně bavil. Kresba byla PARÁDNÍ. Deadpoolův znetvořený ksicht skvěle vyniknul, boží hlášky, sranda už od začátku. Moc se těším na pokračování.
Rozhodně doporučuji.

09.06.2017 5 z 5

Tokijský ghúl 1 Tokijský ghúl 1 Sui Išida (p)

Děsivé psycho, které vyděsí i dospělé. Zajímavá manga s děsivě žravým příběhem. Mě manga vyděsila a zaujala už od začátku, když se hlavní postava začala měnit, mutovat v jakési monstrum. Anime jsem neviděla, ale znala jsem ho už předtím.
Rozhodně budu sbírat i další díly, až do 14 posledního dílu.

08.06.2017 5 z 5

All you need is kill - Stačí jen zabíjet All you need is kill - Stačí jen zabíjet Rjósuke Takeuči

Tuhle mangu jsem si zamilovala. Skvělý příběh, postavy, kresba, prostě všechno. Ještě před mangou jsem viděla film - Na hraně zítřka s Tomem Cruisem v hlavní roli. Musím říct, že i když byl film úžasný, tak manga byla ještě lepší.
Velice doporučuji.

08.06.2017 5 z 5