Malamorskavila Malamorskavila komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Úžasně promyšlená kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout až do poslední stránky a ještě jsem otočila dozadu na obálku jestli náhodou neobjevím přídavek.

12.07.2017 5 z 5

Za hranicí fantazie Za hranicí fantazie Michaela Mitroci

Sára je milá, skromná, vtipná a... bláznivě zamilovaná, jenže tohle je pro ni nové a zvláštní. Ona nemívá štěstí - a už vůbec ne na chlapy jako je Richard. Jenže on ji skutečně miluje až za hranice fantazie, z čehož má Sára strach.
Spousta vtipných momentů provázejících jejich seznamování... Úžasná babička, matka dohazovačka a sebevědomá kamarádka, která při ní stojí v dobrém i ve zlém z knihy dělají skvělé oddychové čtení, při jehož závěru jsem přála hrdince mnoho sil, protože by si zasloužila lásku, kterou měla na dosah.

11.05.2019 5 z 5

Marie Terezie: mezi trůnem a láskou Marie Terezie: mezi trůnem a láskou Gabriele Marie Cristen (p)

Kniha je skvělá, nutila mě přemýšlet nad tím, jak jednoduchý jsem měla... mám vlastně ve skutečnosti život. Marie je osobnost. Je to silná žena, ale také milující matka, která musí mnoho obětovat. Ráda jsem se dozvěděla zase další informace z trochu jiného pohledu.

24.02.2018 5 z 5

Až vyjde slunce Až vyjde slunce Michaela Mitroci

Kniha se mi moc líbila, byla napínavá a romantická. Ano, zápletka tisíckrát probíraná - silný muž, křehká žena, ale já mám tento styl ráda. Nehodnotím ze známosti, lítosti, hlouposti, ani z milosti :-)...

06.07.2017 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Super knížka, brzy se chystám na další díl.

18.06.2017 4 z 5