Maks11 Maks11 komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

To se mi stalo asi poprvé že mně spadla brada ještě i na poslední stránce. Nechci rozebírat téma ani postavy,jen vyseknout poklonu za skvělou knihu.

30.04.2023 5 z 5

Ženská na odstřel Ženská na odstřel Martin Goffa

I tahle novinka drží vysoký standard všech autorových knih. Jsem z každé další nadšená ještě než vyjdou . Právem.

01.11.2021 5 z 5

Primární důvěra - úhel pohledu Primární důvěra - úhel pohledu Martin Goffa

Dokonalá série. Ještě aspoň jednu.....

08.04.2020 5 z 5

Pětidomí Pětidomí Tomáš Přibyl

Příjemné překvapení v podobě velmi čtivé české detektivky ,dvojice sympatických vyšetřovatelů, obsah uvěřitelný, můžu jenom doporučit.

15.06.2018 5 z 5

Kronika volného pádu Kronika volného pádu Martin Goffa

Další kniha kterou nechcete odložit, tentokrát téma které máme všichni v paměti a každého nějak poznamenala. Nebudu se rozepisovat, doporučuju přečíst,autor nezklamal, opět nejlepší . Jdu se těšit na další....

14.10.2022 5 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Přečetla jsem ji za dva dny,někomu může připadat trochu chaotická, ale postupně se všechno ukazuje,všechno má svůj význam.. ..mně se četla dobře a bavila mě až do konce.

13.07.2020 5 z 5

Vodní hrob Vodní hrob Martin Goffa

Na každou novou knížku čekám a musím hned číst. Jen taková otázka,taky jste si pustili tu písničku? Kdo přečetl ten ví..

09.01.2023 5 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Přečetla jsem si ukázku a moc se mi do ní nechtělo. Ale mám Třeštíkovou ráda,vím že umí psát a neodsoudím nic čemu jsem ani nedala šanci. Nikomu neberu jeho názor, mně osobně se četla moc dobře,bavila i něco dala.

09.07.2023 5 z 5