Mako123123 Mako123123 komentáře u knih

Jezdci časem Jezdci časem Alex Scarrow

Kniha mi pripadala občas zvláštna pretože mi tam chýbali nejaké informácie- nejaká podpora atd, dejovo to bolo zaujímavé i ked tému svetovej vojny moc nemusím ale inak goood.

Posledná légia Posledná légia Valerio Massimo Manfredi

Súhlasím s Martinom... ani nenapíšem že kniha bola 100x lepšia než film pretože 100 x 0 je 0 Ale kniha určite na 0 nebola. Skrátka kniha -super, film... ani ho račej nepozerajte. To sa totiž ani nedá objektívne porozvnať.

21.12.2012 5 z 5

Posol Posol Markus Zusak

Zaujímavá kniha... dejom mi pripomenulo trocha seriál- zajtrajšie noviny- ak viete o čom to je. ;) ale inak dobrééé :)

21.12.2012

Sanctus Sanctus Simon Toyne

Velice dobré a záver prekvapivý... toto asi nečakal nikto ale získalo to taký mystický nadprirodzený a fantasy nádych... skutočne neviem o čom bude dvojka ale teším sa, BTW: v apríli 2013 má výjsť pokračovanie- slovenský preklad s názvom- "Kľúč". ;)

21.12.2012 5 z 5

Kamenný kruh Kamenný kruh A. J. Lake

Zavŕšenie, totálne zavŕšenie... takto by som v krátkosti charakterizoval koniec dosť dobrej trilógie. I ked to bola finálna kniha nezabudla ešte viac krát milo prekvapiť. :)

Kniha meča Kniha meča A. J. Lake

Zrovna tak ako predchádzajúci diel- nesklamalo- táto trilógia patrí medzi moje prvé knihy o drakoch ktoré som čítal, až potom prišiel na rad Odkaz dračích jazdcov a Endymion Spring ktoré sú podobné. ....

Draky prichádzajú Draky prichádzajú A. J. Lake

Celá trilógia je fajn, podobné ako Odkaz dračích jazdcov len v skratke :D a je to trocha jednoduchšie ale inak good. Môj malý postreh: názov prvého a druhého dielu by som zamenil bo meč je významnejší v jednotke a draci sa viac objavujú až v dvojke. ;) Ale inak som spokojný :)

21.12.2012 4 z 5

Barry Trotter a nestydatá parodie Barry Trotter a nestydatá parodie Michael Gerber

Nebolo to až tak zlé, síce ked sa dej blížil ku koncu to strácalo grády ale najmä ten úvod a jadro boli velice dobré... je ťažké písať knihu tak aby sa človek na tom cielene zasmial a toto hoc to bolo občas až trápne to inak bolo ok. :)

21.12.2012 3 z 5

Piliere zeme Piliere zeme Ken Follett

Celkom zaujímavá kniha- trocha dlhé ... najmä tie opisi katedrál a rôzne hodnosti postáv ale inak zaujímavé. Film som videl už predtým.

21.12.2012 3 z 5

Kabinet kuriozit Kabinet kuriozit Lincoln Child

Celkom prekvapivo zaujímavé, lepšie než predchádzajúca knha o Pendergastovi. :)

16.12.2012 4 z 5

Neviditelné město - Akta Joshua Neviditelné město - Akta Joshua Maria Guadeloupe Harris

čítal som to už dávno... celkom dobrá zápletka čo si pamätám ale ten záver je slabý, čakal som trocha mysterióznejší a záhadnejší koniec, ... po čase ked som sa dozvedel že je aj pokračovanie tak mi ten nedokončený záver dával väčší zmysel ale zatial aj po rokoch som si pokračovania nekúpil. No možno ked "kšefty pújdo slušne" :D , tak si kúpim aj pokračovania... zatial tomu dávam 60 %.

28.11.2012 3 z 5

Pád kráľov Pád kráľov David Gemmell

Vyvrcholenie jednej z najlepších ság aké doma mám. :) :) :) Moc spokojný. :) Celá séria je úžasná... Je to jediná trilógia ktorú som celú prečítal 3x. :) 5/5

27.11.2012 5 z 5

Relikvie Relikvie Lincoln Child

celkom OK. Trocha pre mňa nepredstavitelné scény- najmä v tom závere ale inak pútavé. :)

27.11.2012 4 z 5

Relikviář Relikviář Lincoln Child

Ano je tam cítiť ten "Brownov komplex,, neustáleho profilovania a stáleho bdenia hlavných postáv a až tak trocha neuveriteľného vybičovania situácie do extrému (tzv. nadľudské výkony a úlohy)- najmä ten záver ale aj v Relikvii tomu bylo tak. A nevadí mi to až tak veľmi, je to trocha iná téma než som donedávna čítaval ale inak celkem good. :) Ale mrzí ma že to podzemie, to množstvo zbesilého davú a zrúd som si v tom prostredí nevedel moc dobre predstaviť. Hmmm... ale inak ok :) Chystám sa čítať aj dalšie ich knihy. I ked koli tomu prostrediu podzemia to bolo trocha menej pútavé než predchádzajúca kniha..

27.11.2012 3 z 5

Ztracen v čase Ztracen v čase Anton Schulz

velice dobrá scifi kniha od "našinca" :-) rozhodne odporúčam

02.11.2012 5 z 5

Kód smrti Kód smrti Lincoln Child

Mne sa to veľmi páčilo. Je to síce pre mna prvá kniha od týchro autorov ale aj tak... dávam 90%. :)

02.11.2012 4 z 5