Majulinek Majulinek komentáře u knih

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Mě se tento díl velmi líbil, hlavně to cestování časem, jak poznává své minulé životy a vztahy s Danielem.

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Krásné zakončení, dojalo mě k slzám :) Moc krásné opravdu

Království za story Království za story Petr Šabach

Povídky od Šabacha se mi vůbec nelíbily.

30.11.2012 2 z 5

Královnina guvernantka Královnina guvernantka Karen Harper

Tato kniha se mi velice líbila, jen je škoda, že v ČR nevyšla další kniha od Karen Harper.

03.11.2012 5 z 5

Ranhojička Ranhojička Ricarda Jordan (p)

Tuto knihu opravdu všem mohu jen doporučit, protože se čte jedním dechem, tato kniha je úžasně napsaná!!

03.11.2012 5 z 5

Požírači srdcí - Démonické zločiny v dunajské monarchii Požírači srdcí - Démonické zločiny v dunajské monarchii Christa A. Tuczay

Tato kniha mě moc nenadchla.

03.11.2012 1 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Crescendo se mi líbil stejně jako kniha Zavržený. Byla jsem velmi napnutá, až se dostanu k třetímu dílu a zjistím, jak to všechno je dále. :)

12.03.2013 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Můžu říct, že tato kniha (či tato tetralogie) měl velmi překvapila. Neočekávala jsem od ni nic velkolepého. Ale děj mě zaujal, bylo to vtipné a napínavé, rozhodně je tato kniha velmi čtivá. Těšila jsem se na druhý díl.

12.03.2013 5 z 5

Zamilovaní andělé Zamilovaní andělé Lauren Kate

Příběhy jsou byly velmi hezké a poutavé, skutečně ideální k tomu k tomu Valentýnovi. Akorát je škoda, že je taková malá oproti zbývajícím knihám.

05.03.2013 4 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Taky jsem toho mínění, že Muka byla lepší než Pád. Ale četlo se to velmi dobře, velmi to zpříjemnilo volný čas.

Pád Pád Lauren Kate

Tuto knihu jsem si přečetla ze zvědavosti, nečetla jsem anotaci, takže jsem nevěděla, o čem tato kniha je a co mě čeká. Můžu říct, že je to zajímavě zvolené téma, ale nejvíc napínavé to bylo na konci, ale jsem zvědavá na druhý díl :)

20.11.2012 5 z 5