Majkl12 Majkl12 komentáře u knih

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Noční lov je za mě lepší než Dívka v ledu (I když ani ta nebyla špatná). Bryndza si mě získal. Moc se mi líbí i krátké kapitoly. Většinou čtu před spaním a vyhovuje mi, že kapitola nemá 10 - 20 stránek. Sedly mi i hlavní postavy.

Zatím jsem četl Dívku v ledu, Noční lov, Temné hlubiny (tahle je taky skvělá :-)), a teď se vrhám na další. Samozřejmě v originále, člověk si to tak nějak užije :-D

25.03.2020 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Nebylo to špatné, ALE....Tak trochu 50 odstínů s temným podtextem. Myslím, že potenciál knihy nebyl zcela využitý mezi vším tím...víte čím :-)))
Moc se mi ale líbilo přepínání postav a vykreslené prostředí supermoderního domu, kde tomu všemu rozhodně nevelíte vy. Klidně bych si takové bydlení vyzkoušel na vlastní kůži.

Autorovi dám ale asi ještě šanci :-)

25.03.2020 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Dal jsem tomu šanci, i když jsem se ke knize odhodlával dlouho. Vydržel jsem tak 3/4 knihy. Na můj vkus (a to nejsem nijak prudérní) příliš moc sexuálních scén a spoustu nezajímavých popisů okolo, i když se najde pár zajímavých momentů. Nemělo to pro mě spád, nedočetl jsem.

Je to moje první kniha od Nesba. Jeho styl psaní mě nezaujal, ale svoje fanoušky si jistě najde :-)

25.03.2020 1 z 5