maca1245 maca1245 komentáře u knih

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Tak konečně mám tuto serii za sebou. Tenhle díl se mi líbil ze všech. Musím říct že 1,2 díl mě moc nenadchli, ale jelikož mám tendenci dočíst tak jsem to přetrpěl. Kdyby všechny díly byl jako tento tak by to bylo super serie. Musím též podotknout že nápaditost této serie je pěkná, ale mám pocit že mohla být více vytěžený. Proto celou serii hodnotím 4/5

27.01.2016 5 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Prozatím tento díl hodnotím jako nejlepší že všech tří. Super nápad prolínat se v minulosti.

19.01.2016 5 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Druhý díl byl o mnoho lepší jako první díl, ale stále tam občas byly slepé místa bez děje.

19.01.2016 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Co dodat k této knize 100str. za mnou a stále se nic moc nedělo, až pak po polovině se začalo něco dít a byl konec. První díl beru spíše takový seznamovací s Luce a ostatními. I když to nebyla špatná knížka četla se mi né zrovna lehce.

19.01.2016 4 z 5

Terapie láskou Terapie láskou Matthew Quick

Poté co jsem si tu přečetl pár komentářů jsem moc rád že nedávám na ostatní a raději se sám přesvědčím. To samé nedávám na recenze i filmům ale to patří jinam:)
Knížka mmě velice nadchla a potěšila super styl psaní a super děj. Někomu to může přijít slabé a absurdní ale není nad to číst pohodovou knihu u které nemusíte ani moc přemýšlet. Super 5*

17.10.2015 5 z 5

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

Tak dočteno nebudu to vypisovat ke každé knize zvlášť :)
Tato serie je opravdu suprová a to příběhem nápadam a hlavně zase jiné zobrazení upírů.
Nemám slov všem doporučuji

13.09.2015 5 z 5

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

JSem zatím u 4 dílu a musím říct že už teď má u mě spisovatelka velký obdiv.

13.08.2015 5 z 5

Rudá pyramida Rudá pyramida Rick Riordan

Velice zajímavé pojetí egyptské mytologie a chytlavý příběh. Nemluvě o tom že je to suprově psané a čte se to úplně samo. Hlavní postavy si jsem si hned zamiloval a občas jsem se v nich i viděl takže nebylo těžké se s nimi ztotožnit. Za mě 4 hvězdy

16.03.2015 4 z 5

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Co na tuto knihu říct? Ani sám pořádně nevím.
Padesát odstínů šedi, temnoty a svobody jsem si přečetl né kuli tomu že pomalu každý v mém okolí o tom básnil (převážně dámské osazenstvo) a tak jsem si to přečetl kuli zvědavosti co na tom mají. Avšak nebudu se tu rozepisovat o trilogii E. L. James. Už po přečtení zadní strany Padesáti stínů Adama jsem věděl že to bude takové to přiživení na dobré trilogii. Už v předmluvě se přiznává že jí zrovna trilogie Padesát odstínu... nadchla atd. Nezlob te se na mě ale i mě se nelíbí některé knížky a nepíšu o ní další knihy. Nehledě na stejnou obálku akorát pozměněnou. Tato kniha mě v některých věcech i urážela. Spisovatelka tam muže popisuje jako prasata myslící na jídlo sex a televizi. Přišlo mě spíše ze se vypisuje z toho že její muž takový jak popisuje v knize a né jako Pan Grey z knihy. Knihy jsou psané tak abychom občas mohli utéct od reality a zasnít se.
Ze zvědavosti si přečtu i druhý díl protože by tam mělo být o ženách jak nejsou dokonalé tak jsem velice zvědav.
Za mě 1 Hvězdička a to pro to že jsem se i na pohoršující okolnosti párkrát zasmál.

25.01.2015 1 z 5