m1jd1 m1jd1 komentáře u knih

Chvíli mi trvalo než jsem se s Alanem sžila. Potom už to šlo samo a při dočtení knížky mi bylo líto, že se musím s pohodovým Alanem rozloučit. Popravdě po dočtení mám chuť si jí vzít znovu do ruky a začít od začátku. :) Prostě a jednoduše "Je tak, jak je a bude tak, jak bude"

06.04.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Za mě velké zklamání. V půlce jsem musela knihu vzdát a to se mi u moc knížek nestává. Opakující se výrazy jako "moje vnitřní bohyně" a hloupé a naivní chování hlavní hrdinky... Četla jsem knihu v českém překladu, takže je možné, že originál je lepší.

01.02.2014

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Nádherná knížka. Nedoporučuji číst ve vlaku, protože je čtení doprovázeno výbuchy smíchu. U tédle knížky se mi to stalo poprvé a zatím naposled, že bych se ve vlaku nedokázala krotit. :) Film se nedá s knihou srovnat.

28.01.2012 5 z 5

Nebe může počkat Nebe může počkat Cally Taylor

Námět knihy zajímavý, kniha dojemná a zavěr překvapivý.

03.02.2012 4 z 5

Vlk z Wall Streetu Vlk z Wall Streetu Jordan Belfort

Knihu jsem dočetla, ale neměla jsem málo k tomu, abych ji v polovině neodložila. První třetina byla čtivá, druhá třetina strašná (to jsem myslela, že knížku odložím) a ve třetí třetině se to zas rozjelo a dobře se četla. Radši se příště podívám na film než ji číst znovu.

04.05.2014 3 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Po dlouhé době kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Napínavé od začátku do konce.

10.03.2013 4 z 5