LyP LyP komentáře u knih

Okouzlená nocí Okouzlená nocí Amy Plum

Knížka byla naprosto dokonalá,přecetla jsme j 1 dechem a po precteni jsem bezela do knihovny pro dalsí díl. :) Rozhodne doporucuji

První První Kiera Cass

Předchozi díly se mi zdály mnohem lepší.Ale i tento díl byl super.A jsem rada za to jak to skoncilo až na nekteré veci.

Elita Elita Kiera Cass

Tenhle díl se mi zdál se všech nejlepší ale doufala jsem ze se America v tomto díle rozhodne pro koho bude,ale bohuzel se tak nestalo.A docela me to stvalo ale naoplatku tim nás autorka vlastne "donutila" si precist další díl.

Selekce Selekce Kiera Cass

Knžka bylo docela podobná Hunger games.Byla docela ctiva a hezky napsaná.Obálka je naprosto dokonale ilustrovaná

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Knížka byla naprosto dokonalá jedna z mých oblíbených :)

Lola a kluk od vedle Lola a kluk od vedle Stephanie Perkins

Knížka nebyla tak špatná a s hlavní hrdinkou bych asi nevyšla.Ale jako oddychovka byla dobrá :)

03.12.2015 4 z 5

Knížka je na pohled velmi hezká a určite bude i ctivá a odechová.Rozhodne si ji preji k Vánocum.

03.12.2015 2 z 5

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

Série byla fakt super,rozhodně doporučuju!!!

Tygrova plavba Tygrova plavba Colleen Houck

tento díl se mi zdál nejlepší ze všech ale všechny byly jinak super.

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Tahle knížka byla fakt super,je hodně čtivá.Hned jak jsem docetla nejaký dil tak se mi chtelo si přečíst další.. No jedním slovem-Supeeerr!!