Luna5000 Luna5000 komentáře u knih

Dlouhá trať Dlouhá trať Viktorie Hanišová

No teda. O tématu sebevražd jsem věděla dopředu než jsem začala číst, ale tohle jsem nečekala. Při čtení mi nebylo moc dobře. Uvědomuji si, že někdo takový život prožívá a to je na tom snad ještě horší. Chvíli se mi chtělo brečet, pak mi to přišlo zase dost negativní. Neměla jsem dobré pocity. Knížku si už znovu nepřečtu.

05.08.2021 2 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Knihu jsem měla dlouho vyhlídnutou a těšila jsem se na ní, ale trochu mě zklamala, asi tím jak byla psaná. Ale příběh, který jsem četla jsem si dokázala bez problémů představit v hlavě. Litovala jsem Daniela co všechno musí vydržet a přiznávám, že z částí ve kterých byl jak slovně tak fyzicky napadán od Marka a jeho kumpánů, jsem cítila zlost. Je to smutné, ale i dodnes se najdou takové osoby jako byl právě Marek. Nicméně druhý díl Koláčky a spiklenci si určitě přečtu a doufám, že dopadne taky dobře jako díl první.

16.07.2021 3 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Kniha mě zaujala a já si jí koupila. Po přečtení jsem litovala vyhozených peněz za knihu. Měla velkou propagaci, ale mě se vůbec nelíbila. Bylo to naprosto šílené. Druhý ani jiný díl si už nepřečtu. Když to řeknu takhle, ta autorka musí na něčem ujíždět. Proti erotickým knihám nic nemám, ale tohle bylo přehnaný. Za mě to bylo zbytečné plýtvání papíru. Ale zase nechci tady někoho urážet, každému se líbí něco jiného.

11.03.2021 1 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

(SPOILER) Hotýlek mi přišel více zajímavě napsaný než Cukrárna v Paříži. Co bylo opravdu pro mě nečekané, tak to byl ten konec knihy. To, že se Lucy nestala ředitelkou hotelu Polární záře mě dost překvapilo. Pak už jsem opravdu nevěděla jak to celé dopadne. Jediné co mě mrzí je, že jsem chtěla ,aby Lucy zůstala na Islandu v Polární záři a ne ve Skotsku. Jinak autorka píše velmi poutavě a knížky se krásně čtou. Těším se na další příběh a to na Kavárnu v Kodani. (ano čtu to na přeskáčku :D) Jinak styl hygge jsem si zamilovala.

13.01.2021 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Kniha mě začala bavit až kousek po polovině, kdy jsem musela co nejdřív dočíst, protože jsem chtěla vědět jak to všechno dopadne, převážně s Ninou a Sebastianem. Hodnotím tedy čtyřmi hvězdičkami a věřím, že ostatní knihy od autorky jsou stejně dobré a chytlavé.

27.10.2020 4 z 5

Modrá krev Modrá krev Thomas Brezina

Je to jedna z nejlepších knih které jsem kdy četla. Příběh jsem úplně hltala. Doporučuji přečíst.

03.08.2016 5 z 5