-LuckyKnihovna- -LuckyKnihovna- komentáře u knih

Co ta holka chce? Co ta holka chce? Lindsey Kelk

Knihu jsem si vybrala jako oddechovku mezi detektivními příběhy a naprosto splnila mé očekávání. Ze začátku jsem byla lehce zmatená a zhruba v polovině zjistila, že jsem začala druhým dílem. Kniha byla velice předvídatelná a nemuselo se u ní úplně přemýšlet. Což já zrovna potřebovala, takže za mě příjemné čtení.

05.10.2020 3 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Do třetice skvělá kniha od tohoto autora. U tohoto dílu mě neskutečně bavilo, že se celý děj nezajímal pouze ohledně jedné oběti, ale bylo jich více. Takže i napětí, jak to celé skončí a kdo je vrah, bylo čím dál tím vyšší. Ovšem co se mi na této knize nelíbilo je ukončení. Neuzavřeno. Dá se říct, že je to takový ten konec jako ,,domysli si sám". Samozřejmě to nebylo tak těžké, ale chybělo mi vysvětlení a postup jak je ostatní našli a tak dále. (ti, co četli, pochopí). Každopádně na další příběhy se moc těším.

27.09.2020 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Další skvělá detektivka, která dokáže vtáhnout do děje tak moc, že odložení knihy je nemožné. Tento druhý díl mě neskutečně bavil a knihu jsem přečetla jedním dechem snad za dva dny. Stále nedokážu pochopit, jak to autor mohl takto napínavě vymyslet, zakomponovat mnoho zápletek a ,,slepých uliček vyšetřování''. Takže za mě moc doporučuji přečíst!

27.09.2020 5 z 5

Cirkus prokletých Cirkus prokletých Laurell K. Hamilton

Třetí díl této série se mi líbil snad úplně nejvíce. Bylo tam napětí a akce (to je vždy v kažkém díle), ale tady mi to přišlo daleko lepší. Občas jsem hlavní hrdinku opravdu obdivovala, jak to vše zvládá a i přes to jí nechyběl smysl pro humor.
Ale také je pravda, že i s tímto dílem zatím uzavírám sérii a dávám si tzv. PAUZU. Přijde mi, že poslední dobou mám chuť úplně na jiné knihy. I tak se mi moc líbil a doporučuji. :))

16.03.2016 4 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Skvělá sci-fi. Mimozemšťané rozpoutají válku na Zemi a Cassie neví komu má věřit a komu naopak ne. Skvělý děj a rozhodně nenechá čtenáře jen tak odložit knihu. Přečtena za cca 2 dny.

25.02.2016 4 z 5

To by se veterinářce stát nemělo To by se veterinářce stát nemělo Cathy Woodman

Krásná a jednoduchá kniha :))

19.01.2016 5 z 5

Dedička Dedička Amanda Hocking

Skvělá kniha pro kterou jsem vytrpěla opravdu hodně.

07.01.2016

Rozdělená srdce Rozdělená srdce Bettina Belitz

Skvělá kniha, kterou jsem přečetla celkem rychle a i když mohla být kratší tam mě velice bavila. Skoro všechny postavy mi byli sympatické. Colin byl stále záhadnější a záhadnější což mě přimělo knihu neodložit a dočíst jí do konce.

06.01.2016 4 z 5

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

Kniha, která mě strhla hned na začátku!! Má skvělý děj a není dlouhá, jak se říká ,,není tam ta omáčka kolem´´. Občas jsem byla šokovaná, co takový člověk dokáže udělat a občas mi i popis naháněl husí kůži. Opravdu doporučuji přečíst!!

30.11.2015 5 z 5

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Barbara Erskine

O této spisovatelce jsem slyšela všude kolem a proto jsem se rozhodla i já si nějakou knihu od ní přečíst. Po vyzvednutí knihy v knihovně jsem se zděsila její tloušťkou, ale teď vím, že to bylo zbytečné. Přesně to, co jsem slyšela mohu i já potvrdit. Spisovatelka mě vtáhla do děje a i když vedle školy nebylo moc času na čtení, i přesto jsem se od ní nemohla odtrhnout. Jsem velice ráda, že jsem od ní začala právě touto knihou, která mě navnadila na další. Tudíš mohu říci, že si jdu pro další knihu od spisovatelky.

17.10.2015 5 z 5

Hon Hon Andrew Fukuda

Kniha, kterou jsem dlouho odkládala, se mi tak strašně líbila, že se hned dnes pouštím do druhého dílu. Sama na sebe se zlobím, že jsem si ji nepřečetla dříve. Je v ní tolik akce, napětí, zvratů a i trochu té romantiky, že právě to jí dělá tak skvělou. Nemůžu se dočkat, jak to bude pokračovat :))

27.03.2015 5 z 5