lucka8864 lucka8864 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Dlouho jsem nečetla tak dobrou knížku, která by mě chytla tak za srdce. Nádherný, avšak smutný příběh plný naděje i utrpení. Tato knížka se četla sama, několikrát mě i rozplakala. Těším se až si ji někdy budu moct opět přečíst.

22.03.2022 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

(SPOILER) Další krásná kniha od skvělé autorky. Četla se téměř sama a někdy si ji zase moc ráda přečtu.
Osudu Bohdany mi bylo celou dobu moc líto. Za nic, co se stalo v minulosti její rodiny nemohla a já jsem jí celou dobu moc přála, aby k sobě s otcem našli cestu.
Otevřený konec mě trochu mrzí, ale každý si může domyslet svůj vlastní.

26.10.2023 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Další skvělá kniha od skvělé autorky. Silně čtivý příběh, od kterého jsem se nedokázala odpoutat. Prolnutí osudů obou žen pro mě bylo záhadou až do poslední chvíle. A ten konec? Uf... Vstřebávám jej do teď, a to jsem knihu dočetla před týdnem...

27.01.2024 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Pěkné vyprávění o osudu jedné rodiny. Nejvíc se mi líbila poslední část knihy. Četla se dobře, ale není to kniha, ke které se v blízké době vrátím.

12.04.2023 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Drsná kniha... v některých pasážích jsem si myslela, že ji snad ani nedočtu. U čtení padlo hodně slz. Bohužel mi nešla přečíst jedním dechem, skze upřímnost s jakou byla napsaná.

27.05.2022 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Tuto knihu jsem měla problém dočíst. Neseděl mi styl, kterým byla napsána. Prvních 100 stran jsem se stále nedokázala zorientovat v postavách.

03.01.2023 2 z 5