LucinkaB. LucinkaB. komentáře u knih

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

No pani! To byla krása! V podstatě za dva dny přečteno, nešlo se odtrhnout. Když už to vypadalo, že bude líp, tak bylo hůř.. a že je konec až moc červená knihovna? Nevadí, myslím, že přesně tento jsem potřebovala, abych se z příběhů vzpamatovala. Stejně jako první k tomu této autorky jsem obrecela tak, že to odnesla i kniha. Skvěle!

04.02.2020 5 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Mam precteno a opět pomyslne tleskám autorce! Jenom ona dokáže vystihnout tu tíživou atmosféru sirotcincu (blazincu a dalsim špatných mist). Az jsem si říkala, jestli to mam za potřebu číst. Na zacatku pribehu se vsechno az podezrele podobalo dnešní době.. ted po přečtení si říkám, že to nemuselo az tak dobře dopadnout.. ale při čtení jsem si to strasne prala, at uz se neco stane a ma Pia štěstí :-) moc doporucuju přečíst.

17.04.2021 5 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Už je to několik dní, co jsem knihu dočetla a pořád na ni myslím... občas dokonce přemýšlím, co asi Jacob dělá.. jako kdyby to byl skutečný člověk. Tak moc mi přišel příběh věrohodný. Opravdu skvěle napsané, nemohla jsem knihu odložit. A zase o kousek víc chápu svého syna.

03.02.2022 5 z 5

Poslední slib Poslední slib Kathryn Hughes

Autorka opět nezklamala! Skvělý příběh. Zpočátku jsem byla z postav zmatená a říkala si, jaký význam v příběhu mají. V jednom místě se příběh spojil a já jen četla a četla, abych se dozvěděla, jak to dopadne. Skvělá práce!

27.02.2022 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Mám tuto spisovatelku moc ráda.. kniha byla hezká, čtení rychle ubyvalo, ale oproti ostatním jejím knížkám mne chybělo napětí a vzrušení.. netajil se mi dech, co bude následovat, ani jsem se prihloupe neusmivala z nějaké romantiky. Přesto příběh byl vymyšlený dobře a zaujal mě. Určitě ale má svoje místo v mojí knihovně. Každopádně doporučuji, stojí za přečtení :-)

25.05.2019 4 z 5

Tajemství Tajemství Kathryn Hughes

Opravdu krasna kniha, dojemna.. každou chvíli jsem mela slzy v očích.. možná nemusela dopadnout dobře, ale já jim to přála, po všech těch zamotaných situacích jsem byla ráda, že vše dobře skončilo, jak mělo. Mám tuto autorku moc ráda.

22.03.2022 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Moje očekávání byly veliký- v knihovně mám všechny její knížky, tak jsem se těšila. Ale nějak mě to zklamalo.. Příběh prostě nic moc. Pak jsem se pak dočetla, že je to autorcina prvotina. Kdybych četla tuto jako první že všech, ostatní už asi nekoupím.. každopádně čestné místo v knihovně má..

16.06.2020 3 z 5

Zloděj čísel Zloděj čísel Hayley Barker

Zase skvěle čtení! Díky krátkým kapitolam to odsypa a nutí číst dál a dál! Tentokrát z pohledu Bena to bylo zajímavější a napínavější. Líbí se mi to střídání z jejich pohledu. P.S. Nevíte, jestli se chystá další díl?

29.01.2020 5 z 5