LuciíŠvarc LuciíŠvarc komentáře u knih

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

I když kniha vyšla jako první, četla jsem ji až jako poslední a oslovila mě nejméně. Z Okamžiků štěstí i Erotikona jsem byla urvaná, ale tady přišlo malé zklamání. Asi mi není ještě úplně blízká krize středního věku a pro tu jejich hru jsem nenašla moc pochopení, přišlo mi to přes čáru a kluci mi občas lezli na nervy. Mamka naopak byla s knihou moc spokojená.

14.03.2018 2 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Knihu Než jsem tě poznala jsem přečetla jedním dechem, pokračování Život po tobě jsem tedy nemohla vynechat a též maximální spokojenost. Knížka velmi čtivá, děj hezky plyne. Parádní odpočinková kniha, doporučuji všem, kdo má rád romantiku.

04.11.2017 5 z 5

Všechno nebo nic Všechno nebo nic Eva Urbaníková

Nejdříve jsem viděla film, potom až četla knihu. V tomto případě se mi více líbil film, i když dost připomíná Sex ve městě. Kniha se četla dobře, ale měla jsem tendenci srovnávat knihu s filmem a to mi moc nesedělo.

04.11.2017 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Od knihy jsem čekala trochu více, myslím si, že s hlavní hrdinou žádný posun nenastal, zato se ale stalo hodně věcí kolem ní. U některých jsem čekala, že na ni budou mít větší dopad. Na druhou stranu ale musím říct, že knížka se četla dobře, párkrát jsem se i dost zasmála, jejich prostředí jsem si dokázala živě představit i přesto, že na Moravu jsem zavítala pouze párkrát a to jako host.

20.02.2019 4 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Po Bábovkách docela zklamání. Ze začátku pro mě byla kniha docela psycho, k tomu nepříjemné a divné postavy. Hlavní hrdinka mi pila krev asi nejvíc ze všech, její chování opravdu na ránu. Asi v půlce knihy jsem se do ní pokusila vžít ale stejně, ten požitek z knihy... nebylo to ono.

14.03.2018 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížka moc hezká. V polovině jsem se ale začala dost ztrácet. Uvítala bych pokračování, ten otevřený konec mi moc nesedí. Ale kniha určitě stojí za přečtení. :)

04.11.2017 5 z 5