lucievachovaxx lucievachovaxx komentáře u knih

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Tato kniha mě jenom udivovala, když se stala nějaká "pohroma", tak jsem nečekala, že se může stát ještě něco horšího. Brala mi dech, dojímala mě..

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Jedna z horších knih od Jo Nesba. Četla jsem tři knihy ze série detektiva Harryho H., ale tohle mi přijde, jako kdyby to psal někdo jiný. Moc "jednoduchý" příběh na můj vkus. Bavila mě, ale nezapadá mezi moje oblíbence.

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Tato kniha mě moc nezaujala. Byla to třetí kniha, co jsem od Liane četla a líbila se mi nejméně.

06.11.2019 3 z 5

Medozvěstka Medozvěstka Richard Crompton

Tato kniha mi v něčem neseděla. Doteď nevím, jestli to bylo prostředí - Afrika - nebo čím to by to mohlo být.. Možná autorův styl.. Bavila mě jenom chvílemi, ale líbilo se mi, že jsou zde hezky promítnuty jiné kultury a zvyklosti - vlastně celkově život v Africe.

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Moc hezká kniha. Mám ráda tuto tématiku.. Vžívala jsem se do role hlavní postavy a prožívala to. Přečetla jsem ji hrozně rychle a určitě ne naposledy..

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Skvělá oddychová kniha! Skvělá asi jako všechny od Hartla! Četla se mi sama, smála jsem se, zlepšovala mi náladu.. moc doporučuji!

Případ pro dva Případ pro dva Carol Higgins Clark

Kniha mě bavila, ale byl to takový úlet. No.. velmi nereálný příběh, pointou byla celkem hloupost.

Podraz Podraz Sandra Brown

Možná trochu slabší průměr. Kniha mě začala bavit až tak od půlky.. první půlka se mi zdála taková roztahaná, ale druhá mi utekla a velmi mě bavila.

06.11.2019 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Moc pěkná kniha.. nemohla jsem přestat číst.. Trochu jsem se bála, že mě moc nenadchne, jak ji každý všude cpal, ale byla fakt skvělá a určitě si ji přečtu někdy znovu!

Krajčírka z Dachau Krajčírka z Dachau Mary Chamberlain

Tato kniha je skvělá. Přečetla jsem ji hrozně rychle.. i přesto, že je toto smyšlený příběh, tak umí vzít dech..

Tři v háji Tři v háji Michal Viewegh

Tato kniha mě moc nezaujala, od začátku mi to přišlo takové trhlé. Poté mi zase přišlo, jak kdyby se ten příběh opakoval a motal.

06.11.2019 1 z 5

Violka: Román o hledání domova Violka: Román o hledání domova Mirka Skočílková

Tato knížka se mi četla úplně sama. Je to krásné oddechové čtení, doporučuji! :)