lucie2371 lucie2371 komentáře u knih

Než odejdu navždy: Skutečný příběh matky, který dojal celý svět Než odejdu navždy: Skutečný příběh matky, který dojal celý svět Marie-Laure Picat

Na konci ukápla slzička...velmi dojemný příběh

14.01.2016 5 z 5

Otrokyní v 11 letech Otrokyní v 11 letech Fatima Boscaro

Kniha podle skutečné události mě od prvních stránek vtáhla do děje.Je hrozné,že něco takového se vůbec děje :/

10.01.2016 4 z 5

Vetřelci z Minecraftu Vetřelci z Minecraftu Petr Heteša

Druhý díl o Minecraftu mě opět nadchl. Opět krátké kapitolky a velice poutavý děj. Knihu jsem doslova hltala. Doufám,že bude ještě několik dílů.

24.12.2015 5 z 5

Zajatci Minecraftu Zajatci Minecraftu Petr Heteša

Na knihu jsem narazila úplnou náhodou v knihovně :) Jelikož hodně hraji Minecraft, rozhodla jsem si jí půjčit a přečíst si ji. Kniha mě velice mile překvapila. Velmi krátké kapitoly a krásný napínavý děj. Místama i hlášky,které hodně pobavily až jsem se málem udusila smíchy :D Já jsem s touto knihou byla velice spokojená! Rozhodně knihu doporučuji všem milovníkům Minecraftu!

20.12.2015 5 z 5

Případ Kobra Případ Kobra Richard Preston

Nerada to přiznávám,ale tato kniha je po delší době opět knihou,kterou jsem odložila nedočtenou :-\ Nudnější thriller jsem snad ještě nečetla :-( Autor sliboval,že nám bude běhat mráz po zádech a na čele nám vyraší studený pot,kniha však toto nesplňovala (můj názor) Za mě tedy veliké zklamání...

25.11.2015

Lež, která nás rozdělila Lež, která nás rozdělila Barbara Delinsky

Kniha mě nijak nezaujala :/ snažila jsem se jí přečíst, avšak po skoro osmdesáti stranách jsem to vzdala :/

13.08.2015

Dewey – kocour z knihovny, který okouzlil celý svět Dewey – kocour z knihovny, který okouzlil celý svět Vicki Myron

Kniha se mi velice líbila :) Mám ráda zvířata a ještě radši,když je příběh skutečný. Na konci knížky ukápla i slzička. Vřele knihu doporučuji :)

22.07.2015 5 z 5

Horská dráha Horská dráha Andrew Hall

Kniha se mi líbila ale čekala jsem od ní víc. Když už to má být horor tak ať je alespoň strašidelný ne?

17.06.2015

Vlčí princezna Vlčí princezna Cathryn Constable

Podle popisu knihy jsem čekala velice pěkný děj. K mému zklamání ale vůbec nebyl jak jsem si ho představovala... Za mě říkám: Příběh nudný a celkem o ničem...

17.05.2015 1 z 5

Co bude dál Co bude dál John Katzenbach

Kniha mě nijak zvlášť nenadchla :/ Asi jsem čekala něco víc. Víc akce, napětí...Znovu bych si knihu určitě nepřečetla.

17.05.2015 3 z 5

Utopená Sally Utopená Sally Andrew Hall

Tato kniha ze série Stopy hrůzy se mi opravdu líbila. Hlavně ten konec byl dojemný i slzička ukápla.

17.05.2015 5 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Kniha se mi opravdu moc líbila. Byla napínavá od začátku až do konce a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Ke konci knihy dokonce i slzička ukápla. Tuto knihu vřele doporučuji všem milovníkům bezva thrillerů :)

17.05.2015 5 z 5