Vetřelci z Minecraftu

Kluci a holky dobrovolně otvírají knihu, místo aby strávili další odpoledne u počítače. Myslíte si, že je to sci-fi? Nikoliv. To jsou VETŘELCI Z MINECRAFTU! Napínavý a dech beroucí příběh na motivy světoznámé počítačové hry pohltí každého milovníka akce, nebezpečí, humoru a překvapivých zvratů ve věku od 10 do 15 let. Kluci z kvinty jsou opravdu nadšení, když dostanou od místního vývojáře her novou verzi Minecraftu na odzkoušení. Jenže to ještě netuší, že hra zaviruje školní server a začnou se dít opravdu divné věci. Potkat na chodbě školy někoho, kdo tam evidentně nepatří, je jistě šok. Tím spíš, když je to creeper. Během filmové noci, kdy žáci kvinty a sexty tráví celou noc ve škole promítáním filmů (a balením holek), se ukáže, že to není jediný mob, který se ze hry dostal ven. Mirek a jeho spoluhráči se zpočátku snaží tuto skutečnost utajit a dát vše zase do pořádku. Jenže mají silného protivníka. Hru začal ovládat úplně nový mob, Kouzelník, který má zcela opačné úmysly. Oba světy se nebezpečně prolnou. Suterén školy a minecraftové jeskyně se tak stávají bojištěm, kde už nejde jen o to, uklidnit vyděšené spolužačky, ale odvrátit invazi skeletonů, spiderů, endermanů a creeperů do pozemského světa. Podaří se partě známých hráčů přemoci zrádného Kouzelníka a ostatní nástrahy Minecraftu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/244566/vetrelci-z-minecraftu-aW1-244566.jpg 4.417
Romány, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno:, Computer Press (CPress)

Kniha Vetřelci z Minecraftu

Kaik
11.06.2017

Přečteno s dětmi před spaním. Příběh je poutavý a hrozně dobře se čte. Jen potvor mohlo být více druhů. Každopádně ještě o něco zábavnější než první díl.

BLCB
05.04.2017

Právě to se synem (12 let) čteme a bavíme se oba. Doporučuji všem, juniorům i rodičům. Napětí, dobrodružství, chytrý humor, .. . Je tam, všechno, co by v současné dětské knížce mělo být. Díky za ni.

knihomol5555458
15.03.2017

Dobrá kniha na motivy známé hry.

asodomkova
08.05.2016

Napínavé, vše až na poslední chvíli.
Doporučuji

MáťaŠlajer
25.02.2016

Super! Konečně jiná kniha o Minecraftu. Ty od Mojangu nejsou špatné, ale chtělo to příběh. Každý už ví jak udělat piston dveře 3x3, ale neumí si představit Minecraft jako dobrodružnou knihu.

lucie2371
24.12.2015

Druhý díl o Minecraftu mě opět nadchl. Opět krátké kapitolky a velice poutavý děj. Knihu jsem doslova hltala. Doufám,že bude ještě několik dílů.

notburga
15.08.2015

Také to nebylo špatné, i když první příběh za světa MC mě nadchl více ... Místy na mě působí příběh trochu roztahaně, ale zase je v něm spousta nápadů, které by si určitě každý hráč chtěl vyzkoušet. A je pravda, že od přečtení se ve hře dívám na každou ovci s největším podezřením :D

Divergence
Divergence