lucias16 lucias16 komentáře u knih

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

První knížka co jsem od této spisovatelky četla: "Než jsem tě poznala", ve mě zanechala neuvěřitelné emoce, které ani nedokážu popsat. Za to toto dílo bylo velmi předvídatelné a nezaujal mě tolik děj jako v předešlé knize. Neříkám, že se mi kniha nelíbila, byla moc hezky napsaná (spisovatelka píše velmi poutavě), ale i přesto musím dát 4 hvězdičky.

05.05.2014 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Jedním slovem: Krásné!!!!
Dojemný příběh, který je plný krásných veršů, které Vás chytí za srdce.

09.12.2014 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Me to zas tak humorne neprislo. Vyjadrila bych to slovy: NEURAZI, NENADCHNE! Knizka ma jedno plus: je to napsane z pohledu chlapa a ne nejake prihlouple, naivni slecny, ktera na kazde strance popisuje jak je pan bozsky uzasny a to telo atd. Z toho uz pak zacne bolet hlava a zkazi to cely pohled na knihu.

11.11.2014 2 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Po dlouhe dobe se mi stalo, ze jsem knizku nedocetla. Dejova zapletka zadna, kdyz uz se neco malo stalo, tak to bylo nudne, nezajimave a vubec jsem netouzila znat konec.

21.04.2014 odpad!

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Tato spisovatelka umí psát, je to velice čtivé a zábavné. Ke konci knížky jsem si akorát uvědomila, že je škoda, že to také není z pohledu Marvina.

17.04.2014 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Tuto spisovatelku mam moc rada. Na tuto knihu jsem se moc tesila, ale bouzel jsem byla dost zklamana. Pribeh je az moc predvidatelny, coz u ostatnich knih od teto spisovatelky se rict neda. Je to bohuzel nejslabsi pribeh..... je misty vtipna, velmi ctiva, ale propracovani proste pokulhava. :(

03.12.2014 3 z 5