Lucia1973 Lucia1973 komentáře u knih

Jeffersonova šifra Jeffersonova šifra Steve Berry

Tato kniha podle mne patří k těm slabším z toho co Berry napsal. Cotton Malone nezklame,stále je tam dost napětí a akce,ale na můj vkus autor příliš zabředává do vysvětlování historie. Děj to brzdí a ubírá na tempu.Proto dávám 60%.

16.03.2012 3 z 5

Stín krále lebek Stín krále lebek James Rollins (p)

Jak tu tak čtu komentáře,nenapadá mne nic jiného než co člověk to jiný názor. Od Rollinse mám přečtených knížek více a naprostou většinu přečtené jedním dechem,ale tato kniha je pro mě zklamáním. Příliš Science Fiction,což je žánr kterému neholduji a od tohoto autora jsem ho až v takové míře nečekala. Knihu jsem dočetla,ale rozhodně nemám v úmyslu koupit si její pokračování.

25.02.2012 1 z 5

Vnitřní oko Vnitřní oko Wilbur Smith

Musím souhlasit s komentáři. Když jsem psala,že 3.díl nedosahuje kvalit dvou předchozích dílů,ještě jsem netušila co mne čeká ve čtvrtém... Bohužel,tato kniha patří k tomu nejhoršímu co Wilbur Smith napsal. Naprostá slátanina.

19.01.2012 2 z 5

Šelma Šelma Wilbur Smith

Od tohoto autora jsem přečetla všech 33knih. ŠELMA rozhodně patří k těm lepším.

19.01.2012 5 z 5

Ztracené duše Ztracené duše John Connolly

Už si ani nepamatuji kdy jsem naposledy nedočetla knihu...po letech to jsou Ztracené duše.

17.12.2011 1 z 5

Čaroděj Čaroděj Wilbur Smith

Tento 3.díl nemá s 1.a 2.dílem co se kvality týče vůbec nic společného. Bohužel.

17.12.2011 2 z 5

Jatka Jatka Lee Child

Ať jsem tuto knížku půjčila komukoliv,po přečtení chtěl číst ihned další příběh Jacka Reachera. Myslím,že to je ta nejlepší vizitka jakou si autor (Lee Child) může přát !!!

08.12.2011 5 z 5

Za cenu života Za cenu života Lee Child

Přečíst si knížku od Lee Childa je jistota,že se dva večery a noci nebudu ani chvilku s Jackem Reacherem nudit. Třetí den už bohužel zase není co číst...

08.12.2011 5 z 5

Poslední orákulum Poslední orákulum James Rollins (p)

Velmi dobrá knížka. Pro milovníky napětí ideální volba...

26.12.2010 5 z 5

Rasputinovo proroctví Rasputinovo proroctví Steve Berry

Rozhodně doporučuji! Nemohla jsem se od knížky odtrhnout,přečteno jedním dechem.. Dávám hvězdiček ******

30.11.-0001 5 z 5