luci2 luci2 komentáře u knih

Z lásky k tobě Z lásky k tobě Lisa Kleypas

Krásná knížka se zajímavým příběhem. Avšak bez předchozího dílu ze série bych asi nebyla k hodnocení tak vstřícná. Neboť sérii si musíte přečíst jako celek, abyste pochopili Justinovo rozpoložení. Postava Celie se mi líbila svoji neznosti, ale také rozhodností, s kterou o Justina bojovala. Jenž se nebála stát za svými city proti všem.

PS: Nenechte si ujít Lysetin a Maxuv rozhovor ;-) ...Čemu se směješ? “Ale....vzpomněl jsem si na pohovku, cos ji nechala potáhnout tím kluzkým modrým damaškem. Napadlo mě, jestli se na něm udrží déle než my.” “Snad si nemyslíš, ze budou”.....”Nějak podezřele zmlkli”....“Nezdá se ti?”....zbytek si musíte přečíst sami!!!

21.02.2020 4 z 5

Jen ve tvém náručí Jen ve tvém náručí Lisa Kleypas

Příběh s kriminální zápletkou Maxe a Lysette se mi líbil. Poprvé se mi stalo, ze jsem dej nepřečetla jedním dechem, ale měla ho rozloženy na etapy. A tak jsem si ho nedokázala plně vychutnat. Líbili se mi postavy dvojčat Justina a Phillipa. A už se tesim na pokračování jejich vlastních příběhu. Doporučuji všem, kdo má tuto literaturu rad.

17.02.2020 3 z 5

Síla osudu Síla osudu Lisa Kleypas

Na příběh Nikolaje jsem se velmi těšila. První polovina a závěr příběhu byl úžasný, avšak návrat v čase mě tolik neohromil. Úplně by mi stačilo kdyby byl dej více rozvinuty jen s Emmou. Ale i tak se mi nakonec příběh líbil a určitě se k němu někdy vrátím.

13.02.2020 4 z 5

Říční dáma Říční dáma Jude Deveraux (p)

Kniha je moc hezky napsána. Zpočátku mne mrzelo první setkání Wese s Leah, ale pak jsem si říkala, ze asi to tak mělo být. Líbilo se mi jejich putování do Kentucky. Avšak když se objevil Abe přišlo mi to trochu přehnané, ale jak jsem četla dal a dal, tak jsem byl rada, ze je příběh o to delší. Oblíbila jsem si hromotluky Buda a Calio a dokonce by mě zajímalo jak to dopadlo s Mirandou či Justinem a Kim, ale to se v tomhle příběhu nedozvíme, avšak naši fantazii se meze nekladou. Občas mám pocit, ze autorka v samém závěru pro nás schválně nevytváří epilog, právě proto, abychom si konec příběhu mohli utvořit sami podle své libosti. Takže, kdo má tuto autorku rad, určitě si tuto knihu přečte, tak jako já ;-)

27.01.2020 5 z 5

Sametová píseň Sametová píseň Jude Deveraux (p)

Tento příběh patří v sérii mezi ty lepší, i když se tu a tam našlo něco co by se mi líbilo jinak. Ale nemělo to, až tak podstatný vliv na to, abych si příběh plně neužila. Takže všem vřele doporučuji.

16.01.2020 4 z 5

Horský samet Horský samet Jude Deveraux (p)

Musím se přiznat, ze jsem chvíli premyslela kolik hvězdiček mám dat. A nakonec zvítězily pouze tři. Příběh je lepší než první, avšak se mi zda trochu moc překombinovaný a ve výsledku působí roztržitě. Jinak postava Stevena se mi moc líbila, jeho rozvaha a trpělivost s Bronwyn. Série Velvat Montgomery zatím nenaplnila moje očekávání. Snad Raine a Miles mne mile překvapí.

15.01.2020 3 z 5

Sametový slib Sametový slib Jude Deveraux (p)

Moc jsem se na sérii Montgomeryovych těšila a možná jsem se těšila, tak moc, ze mě nakonec tento příběh natolik neuchvátil. Musím, ale přiznat, první polovina příběhu byla moc pěkná a závěr nakonec nebyl špatný. Líbilo se mi hašteřeni bratru a už moc se tesim na jejich příběhy.

12.01.2020 3 z 5

Milovat Milovat Jude Deveraux (p)

Musím říct, ze tento příběh patří doopravdy mezi ty slabší. První třičtvrtě příběhu jsem spis četla kvůli tomu, ze je to série od Montgomeryovych. Závěrečná pasáž sice byla lepší, ale ne natolik, aby mě to strhlo a já hltala každé slovo. Ten, kdo si chce přečíst celou sérii přečte i tuto knihu. Ale popravdě nevěřím, ze se k ni budu (vůbec, casto) vracet.

10.01.2020 2 z 5

Příliv Příliv Jude Deveraux (p)

Mám příběhy o Montgomeryovych rada. Sice tento nebude patřit mezi moje top, neboť jsem měla pocit, ze podobny jsem již četla. Zápletka nebyla až tak strhující, ale vylíčení hlavní postav Ace a Fiony se mi moc líbila. Kdo chce mít sérii Montgomeryovych komplet určitě si ji přečte.

07.01.2020 3 z 5

Svůdkyně Svůdkyně Jude Deveraux (p)

V tomto příběhu najdete všechno co očekáváte. Hravost, touhu a střeštěnost. Než jsem začala knihu číst, musím se přiznat, ze se mi do ni nechtělo, ale po par stránkách jsem byla rada, ze jsem po téhle knize sáhla. Doopravdy tam nechybělo nic co bych od tahovedleho příběhu neočekávala. Chris byla chytrá, kurazna a nebojacna, jenž věděla co chce. A Tynan byl kouzelne tajuplný hrdina, ktery velmi toužil, ale bal se. Jeho přirovnání, ze je Chris “ďábel v moc peknem balení” zcela vystihuje postavu Chris. Takže za mě mohu doporučit. Ikdyz tato kniha nebude patřit mezi mým pet top. Určitě se k ni někdy v budoucnu rada vrátím.

13.12.2019 4 z 5

Vévodkyně Vévodkyně Jude Deveraux (p)

Hezky příběh, který mě až tolik nestrhl, ale i tak jsem rada, ze jsem ho přečetla.

11.12.2019 4 z 5

Panna a král Panna a král Jude Deveraux (p)

Nebyla to špatná knížka, ale jaksi mě tolik nenadchla. Myšlenka příběhu je hezká, ale domnívám se, ze mohla být lépe propracovana. Pak by byl dej a postavy více strhující. Většinou mám problém se od knihy odlepit, avšak u tohoto příběhu nebylo problém knihu odložit i na několik dnů. Autorka má určitě lepší díla než je bohužel toto, ale i tak jsem rada, ze jsem měla možnost si ho přečíst.

21.11.2019 2 z 5

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Příběh, od kterého jsem se opětovné nemohla odtrhnout a skoro jsem ho přečetla jedním dechem. Nic bych na něm nezměnila a moc se mi líbil. Cat a Leo byli charismatičtí a jejich slovní přenice okouzlující. Oblíbila jsem si fretku, která měla zálusk na podvazky guvernantky Cat, jeho tanečky i jeho předstírání, ze je pouhým límcem na kabátě. Může se to zdát banální, ale bez nej by příběh nebyl ono. Humor, důvtip a šarm na Vás dýchá z každé stránky. Proto mi nezbývá než říci, ze tento příběh všem vřele doporučuji přečíst.

14.11.2019 5 z 5

Jarní skandál Jarní skandál Lisa Kleypas

Cetla jsem po letech znovu a možná se mi libil více než před lety. Je to poklidného čtení. Kniha vás nestrhne, avšak Vás klidně provede celým příběhem. Nesmím opomenout na svědění Matthewa, které se mi velmi libilo.

19.10.2019 4 z 5

Ustláno na růžích Ustláno na růžích Shannon Drake (p)

Ustláno na růžích je knížka, kterou jsem po letech cetla znovu. I ted se mi celkem líbila. Poprvé mě příběh nadchnul a nyní se mi při čtení mírně vybavoval příběh, takze jsem tusila co očekávat. Příběh je i tak hezky, avšak docela předvídatelný. To mi, ale nevadilo. Chápala jsem obavy Genevievi, i když někdy jich bylo zbytečně moc a obcas bych z Tristanova přístupu vrazdila. Ale i přesto všechno se mi postava Tristana líbila. Útěky a nucena svatba byli milým zpestřením. Bez těchto scén by se z příběhu vytratila vášeň a o vášni je celá kniha, ze které se stane hluboká láska. Takže za mě....jdete do toho ;-)

26.09.2019 4 z 5

Rytíř z Walesu Rytíř z Walesu Elizabeth Chadwick

Knihu jsem cetla po mnoha letech znovu a můj pohled se na ni změnil. Hlavní hrdinka je zpočátku velmi naivní, což se casto v románech tohoto typu objevuje. Avšak později zde naleznete dávku strizlivosti, jenž příběhu dáva trochu realnejsi podobu. Příběh Vás nestrhne, ale plyne Vás provede dějem až do zdarneho konce.

03.09.2019 4 z 5

Dáma z divočiny Dáma z divočiny Julie Garwood

Kniha se mi líbila. Bavila jsem se u ni. Neříkám, ze už jsem podobný příběh četla, ale kdo ma rad tenhle žánr určite se mu bude líbit jako me. Přeji hezké po čtení :-)

10.07.2015 5 z 5

Zámky Zámky Julie Garwood

Kniha se mi líbila a dobře se četla, avšak některé pasáže se dají předpokládat, ale nevadilo mi to a dokonce jsem i na tyto pasáže čekala. Takže knihu mužů jen doporučit a padací most repliky zámku nemá chybu :-)

06.07.2015 4 z 5

Vévodkyně Vévodkyně Jude Deveraux (p)

Příběh není špatně napsaný a dobře se četl, ale nějak jsem očekávala od toho víc. Neříkám, že se mi nelíbil, ale neřekla bych, že bude patřit mezi mých top deset. Jinak příběhy ze série Montgomeryových všem doporučuji ;-)

14.12.2013 4 z 5

Nezralý pro lásku Nezralý pro lásku Barbara Dawson Smith

Musím souhlasit s Rosamund, že je to velmi pěkná knížka, ve které najdete humor, temperament a hodně romantiky s krásným vyznáním lásky. Pro romantičky přímo stvořená. I když v příběhu najdete i předvídatelné části děje, i tak má knížka své kouzlo, proto ji všem, kdo mají tento žánr rádi mohu jen vřele doporučit.

08.08.2013 5 z 5