luci2 luci2 komentáře u knih

Najdu si tě Najdu si tě Lisa Kleypas

Moc hezky příběh, který se dobře čte. Chápala jsem pocity Julie a líbil se mi přístup Damona. Avšak nejvíce jsem si oblíbila zahořklého Logana, takže se moc tesim na jeho vlastní příběh. A srdečně doufám, ze si někdy v budoucnu přečtu příběh o lehkovaznem Williemovi.

07.02.2020 4 z 5

Splněný sen Splněný sen Lisa Kleypas

Krásná knížka, která Vás strhne natolik, ze se neradi od ni budete odtrhávat. Zacha jsem si oblíbila jeho vnitřní boj, s kterým usiloval o Holly byl kouzelný. A jak si Zachariáš svým jednáním získával Holly, tak si získával i moje sympatie. Přistihla jsem se, jak dej plynul, ze se nad příběhem mírně usmívám a užívám si každou napsanou stránku. Sice některé části příběhu se dali předpokládat, ale i tak to příběhu moc nebránilo, abych si ho plně nevychutnala. Všem vřele doporučuji.

05.02.2020 5 z 5

Nezkrotná touha Nezkrotná touha Lisa Kleypas

Příběh, jenž Vás nezklame. Ze začátku jsem si říkala, ze najímat si prostituta je už moc, ale nakonec mě příběh mile překvapil sice ne dějem, ale svou milou troufalosti, která byla použita s vtipem a kouzlem, kterou umí jenom Lisa. Takže nakonec jsem měla problém se od knihy odtrhnout. Kniha je krásná celá, plna neznosti a touhy. I konec se velmi povedl. Vřele všem doporučuji ;-)

04.02.2020 5 z 5

Kde je můj hrdina? Kde je můj hrdina? Julia Quinn

První příběh byl milý. Takové ohlédnutí do života Dereka a Sary, které jsem si oblíbila, přičemž hlavní hrdinkou je jejich dcera Lýdie a doktor Jake Linley, se kterým se setkáte v serii Bow Street. Líbilo se mi jejich setkání ve vinnem sklípku. Mám jen jednu výhradu a to tu, ze příběh velmi rychle skončil, neboť jsem ho přečetla jedním dechem.

Druhy příběh mě neskutečně bavil a drásal najednou. Nemohla jsem se od nej odtrhnout a pocity se ve mě vířili jako hurikán. Je to příběh, který stojí zato si přečíst!

Treti příběh je velmi vtipný a chytře napsaný. Neda a Charlott jsem si oblíbila a v průběhu jsem se velmi dobře bavila. Až jsem se dostala k poslední stránce ;-).

Celá kniha se mi velmi líbila a přečetla jsem ji za jedno odpoledne. Pokud bych měla zhodnotit tuto knihu, napadají mě slova, jako milé, strhující, humorné a jedním slovem úchvatné. Proto ji všem vřele doporučuji.

02.02.2020 5 z 5

Hlas srdce Hlas srdce Lisa Kleypas

Již při první stránce jsem věděla, ze se mi kniha bude líbit. Nicka a Lottie jsem si natolik oblíbila, ze se k nim budu rada vracet. Je to příběh plný citu, emocí a neznosti. Takže zahřeje každou romantickou duši a ze série je jistě nejlepší.

02.02.2020 5 z 5

Milenec lady Sophie Milenec lady Sophie Lisa Kleypas

Příběh je to hezky. Není nepředvídatelny, ale má v sobě nějaké kouzlo. Možná to bylo zápletkou, sama nevím, co mě okouzlilo. Nebo vztahem Rosse a Sophie. Je to milá knížka pro pohodové odpoledne. Popravdě již nyní se tesim na příběh Nicka. To je to co mě na knižních sériích baví, ze jednou knihou příběh nekončí, ale pokračuje v další ;-)

31.01.2020 4 z 5

Záhadná kráska Záhadná kráska Lisa Kleypas

Krásná kniha....čtyři hvězdičky dávám proto, ze je dej dost předvídatelný. Ale až tolik mi to nevadilo. Nejvíce se mi líbil závěr a především epilog. Nepřišlo mi, ze by byl Grant na Vivien “Viktorii” zlý, jak jsem tu v komentářích četla. Proste bez zhrzené a uražené pýchy by byl příběh bez šťávy a zápletky. Takže dle mého názoru Grantovo chování bylo přesně takové jaké mělo být. Moc se mi líbila zmíněná vášeň pro knihy a zapojeni knihy do milostné scény nemělo chybu. Při té představě jsem se jen uculovala a hltala každé napsané slůvko. Už teď se moc těším na příběh o siru Cannanovi. Tento příběh doporučuji.

30.01.2020 4 z 5

Říční dáma Říční dáma Jude Deveraux (p)

Kniha je moc hezky napsána. Zpočátku mne mrzelo první setkání Wese s Leah, ale pak jsem si říkala, ze asi to tak mělo být. Líbilo se mi jejich putování do Kentucky. Avšak když se objevil Abe přišlo mi to trochu přehnané, ale jak jsem četla dal a dal, tak jsem byl rada, ze je příběh o to delší. Oblíbila jsem si hromotluky Buda a Calio a dokonce by mě zajímalo jak to dopadlo s Mirandou či Justinem a Kim, ale to se v tomhle příběhu nedozvíme, avšak naši fantazii se meze nekladou. Občas mám pocit, ze autorka v samém závěru pro nás schválně nevytváří epilog, právě proto, abychom si konec příběhu mohli utvořit sami podle své libosti. Takže, kdo má tuto autorku rad, určitě si tuto knihu přečte, tak jako já ;-)

27.01.2020 5 z 5

Ztracená dáma Ztracená dáma Jude Deveraux (p)

Knížku jsem začala číst večer a skončila ráno. Je naprosto úžasná a zcela mě nadchla, takže jsem se od ní nemohla odtrhnout. Líbila se mi Reganina přeměna a Trevisovo ochranitelství a jeho “dvoření” nemělo chybu. To musí zahřát každou ženskou duši. Sama bych takového nebojácného hromotluka s trochu megalomanskými gesty chtěla mít doma. Trevis byl proste muž s velkém M a Regan se nenechala zostudit. Takže za mě veliká spokojenost a všem vřele doporučuji.

25.01.2020 5 z 5

Podvržená dáma Podvržená dáma Jude Deveraux (p)

Příběh byl v celku hezky trochu melodramaticky. Avšak vadil mi rychlý konec. Za všechno to trápení a uzurpovaní by si Clay s Nicol zasloužili pořádný happyend, který bude na víc stránek a ne pouze na necelé dvě.

24.01.2020 3 z 5

Sametový anděl Sametový anděl Jude Deveraux (p)

Musím přiznat, ze z cele série je tenhle příběh nejlepší. Miles mě naprosto okouzlil. Příběh je výjimečný především tím, ze se v něm prolínají charaktery všech hrdinu v předcházejících serii a ukazuji se tím i jejich osobnosti. Takže když jsem v příběhu o Gavinovi, Stevenovi či Raine měla menší výhrady v následujících příbězích jsem je obdivovala a užívala si jejich přítomnost, chování a hlášky. Takže za mě tvoří série jedno ucelené dílo, které je krásné a stojí zato si ho přečíst. Avšak samostatně nejsou tak dokonale vcelku tvoří opravdu něco mimoradneho.

18.01.2020 5 z 5

Sametová píseň Sametová píseň Jude Deveraux (p)

Tento příběh patří v sérii mezi ty lepší, i když se tu a tam našlo něco co by se mi líbilo jinak. Ale nemělo to, až tak podstatný vliv na to, abych si příběh plně neužila. Takže všem vřele doporučuji.

16.01.2020 4 z 5

Horský samet Horský samet Jude Deveraux (p)

Musím se přiznat, ze jsem chvíli premyslela kolik hvězdiček mám dat. A nakonec zvítězily pouze tři. Příběh je lepší než první, avšak se mi zda trochu moc překombinovaný a ve výsledku působí roztržitě. Jinak postava Stevena se mi moc líbila, jeho rozvaha a trpělivost s Bronwyn. Série Velvat Montgomery zatím nenaplnila moje očekávání. Snad Raine a Miles mne mile překvapí.

15.01.2020 3 z 5

Sametový slib Sametový slib Jude Deveraux (p)

Moc jsem se na sérii Montgomeryovych těšila a možná jsem se těšila, tak moc, ze mě nakonec tento příběh natolik neuchvátil. Musím, ale přiznat, první polovina příběhu byla moc pěkná a závěr nakonec nebyl špatný. Líbilo se mi hašteřeni bratru a už moc se tesim na jejich příběhy.

12.01.2020 3 z 5

Milovat Milovat Jude Deveraux (p)

Musím říct, ze tento příběh patří doopravdy mezi ty slabší. První třičtvrtě příběhu jsem spis četla kvůli tomu, ze je to série od Montgomeryovych. Závěrečná pasáž sice byla lepší, ale ne natolik, aby mě to strhlo a já hltala každé slovo. Ten, kdo si chce přečíst celou sérii přečte i tuto knihu. Ale popravdě nevěřím, ze se k ni budu (vůbec, casto) vracet.

10.01.2020 2 z 5

Příliv Příliv Jude Deveraux (p)

Mám příběhy o Montgomeryovych rada. Sice tento nebude patřit mezi moje top, neboť jsem měla pocit, ze podobny jsem již četla. Zápletka nebyla až tak strhující, ale vylíčení hlavní postav Ace a Fiony se mi moc líbila. Kdo chce mít sérii Montgomeryovych komplet určitě si ji přečte.

07.01.2020 3 z 5

Rytíř ve zlaté zbroji Rytíř ve zlaté zbroji Jude Deveraux (p)

Než jsem začala číst tento příběh, říkala jsem si, ze to bude asi pěkná slátanina, ale již po pár stránkách mě příběh tak vtáhl do děje, ze jsem veškeré své předsudky odložila stranou a s každou stránkou se mi líbila více a více. Pokud se čtenář povznese nad vším nadpřirozenem je to nádherný romanticky příběh, který chytne za srdce. Emoce ve mě vířili, až jsem se divila, jak často se mi mění nálada od pobavení a smíchu, k roztrpčení, až k slzavému údolí. Kniha obsahuje vše co se mi na tomto žánru líbí a možná i trochu víc. Kdo váha, neváhejte...nebudete litovat. Nicholas “Colin” byl přesně ten hrdina, který se Vám vryje do paměti, neboť “Má duše si najde Vaši”, nad těmito slovy musí zaplesat každá romantická duše. Říkám si jestli to nemělo skončit trochu jinak, ale když nad tím stále přemýšlím, tak myslím, ze to nakonec takhle stačí. Však naší další představivosti se meze nekladou...

05.01.2020 5 z 5

Princezna Princezna Jude Deveraux (p)

Moc milá knížka, a jak se říká přečetla jsem ji jedním dechem a nemohla jsem se od ni odtrhnout. Nepostradala vtip, zápletku a ani hezky konec. Takže za mě ano, určitě si ji přečtěte.

31.12.2019 5 z 5

Snoubenka Snoubenka Jude Deveraux (p)

První příběh byl pěkný, avšak trochu zdlouhavý. Poprvé jsem neměla problém knihu odložit na několik dnů. Avšak Billy byl úžasný, jak už to u mužských hrdinu bývá. Vadila mi zdlouhavá nerozhodnost Jackie, která mi připadla jako by byla bez vášně a touhy. Jackie jako žena postrádala trochu té jiskry, která v těchto příbězích by neměla chybět.

Druhy příběh naplnil má očekávání až mě mrzelo, ze tak rychle skončil. Moc se mi líbil a určitě si ho ještě někdy přečtu. Příběh o dvojčatech proste neměl chybu.

Třetí příběh byl kouzelný a naprosto mě uchvátil. Dokonce mohu říci, ze je škoda, ze tak rychle skončil. Ale musím přiznat, ze ikdyz byl krátký nechybělo mu vůbec nic a moc se mi líbil.

Takže za mě určitě si stojí tuto knihu přečíst.

26.12.2019 4 z 5

Procitnutí Procitnutí Jude Deveraux (p)

Kniha se mi líbila. Příběh je nápaditý a tak trochu jiný, než obvykle. Avšak nějak mě neuspokojil konec a přišlo mi to rychle uřízlé. Skoda, ze autorka na konci nepřipsala víc stránek. Jinak nemám co příběhu vytknout.

19.12.2019 4 z 5