Luccy78 Luccy78 komentáře u knih

Zmatek v srdci Zmatek v srdci Ann Maxwell

Zajímavá kniha z prostředí, které mi nic neříká a neznám ho, o to to bylo zajímavější. Příběh matky soudkyně, která tváří tvář strachu o své dítě je ochotná vzdát se slibné kariéry a neváhá při jeho záchraně využít i případnou ne úplně legální cestu. Kniha se četla vcelku dobře, ale něco mi v ní scházelo..

02.01.2018 3 z 5

Děti víl Děti víl Stefan Bachmann

Příběh je tak temný a smutný.. A přesto mě kupodivu bavil a nepustil, dokud jsem nebyla na konci.. Zvláštní..

27.12.2017 4 z 5

Sladké čekání: Víc než jen přítel / Nejsmělejší fantazie / Doktor k nakousnutí Sladké čekání: Víc než jen přítel / Nejsmělejší fantazie / Doktor k nakousnutí Christine Rimmer

Tři romantické příběhy o třech kamarádkách, kterým láska zkříží jejich původní plány..

27.12.2017

Setkání na útesech Setkání na útesech Anne Herries (p)

Třetí díl z Alžbětinské doby.
Na začátku příběhu jsem si říkala, čím může pokračovat a zaujmout mě, když to dobře dopadlo už po pár stránkách. Ale spletla jsem se. Barvitý příběh se teprve odvíjel a to zajímavé a napínavé teprve začínalo.. Za mě - doporučuji.

27.12.2017 4 z 5

Chůva mého života / Televizní láska Chůva mého života / Televizní láska Dawn Atkins

Dva humorné příběhy o tom, jaké krkolomné situace a zapeklité překážky chystá osud těm, kteří se zamilují..

14.12.2017

Muž z temnot Muž z temnot Anne Herries (p)

Docela příjemný druhý díl čtyřdílné série "Alžbětinská doba". Příběh se soustředil nejenom na politické a společenské vykreslení té doby, ale taky na intriky a tehdy tak populární černou magii..

14.12.2017 3 z 5

Hon na ženicha: V loži jeho lordstva / Vězeň ve věži / Slovo džentlmena Hon na ženicha: V loži jeho lordstva / Vězeň ve věži / Slovo džentlmena Kasey Michaels

Tři romance známých autorek zavedou čtenáře do období po napoleonských válkách v Bretani, do světa mladých šviháků a románků z vyšší společnosti..

Křižovatka citů Křižovatka citů Catherine George

Ve vášnivém vztahu s Joem Fen zapomněla na všechno, co ji tížilo. Ale on se dozvěděl pravdu o její tajuplné minulosti..

Spřízněné duše Spřízněné duše Penelope Jones Halsall

V tajemné luxusní vile na italském pobřeží se naoko hraný vztah mezi Suzy a Lucasem začíná proměňovat ve skutečnou lásku..

Dvorní dáma Dvorní dáma Paula Marshall

Příjemné čtení z období korunovace královny Alžběty. Zajímavé nahlédnutí ke dvoru, kde panovala nejenom bezstarostnost, obrovská plejáda bohatě zdobených šatů a šperků, ale také závist, marnivost, nepřejícnost a zlověstné intriky.

04.12.2017 3 z 5

Půlnoční anděl Půlnoční anděl Lisa Kleypas

Moc pěkná knížka, dobře se četla. Příjemná romantika na zimní večery..

25.11.2017 4 z 5

Důstojníkova nevěsta: Vítězný návrat / Tajemné vřídlo / Čestný obchod Důstojníkova nevěsta: Vítězný návrat / Tajemné vřídlo / Čestný obchod Julia Justiss

Všechny tři příběhy byli příjemné, jednoduché a dobře se četli. Ale nejvíc mě možná zaujal ten s názvem "Tajemné vřídlo".

23.11.2017 4 z 5

Grace to řekne nahlas Grace to řekne nahlas Emma Henderson

Tak.. Přečteno.. A musím přiznat, že takovou knihu jsem ještě nečetla.. Zanechala ve mě velmi silné pocity, musím se přiznat, že chvílemi jsem chtěla s čtením přestat, ale protože to nemám ve zvyku, neudělala jsem to. Je to velmi bolestivá zpověď duševně i tělesně postižené dívky a popis toho, co takový člověk může vnímat, jak se k němu chová okolí, rodina, ústavní personál a lékaři - to jsem občas nedokázala pobrat.. Dobrá četba k zamyšlení..

13.11.2017 4 z 5

Znamení lásky Znamení lásky Linda Goodman (p)

Zajímavě podaná kniha, dobře se četla. Není psaná negativně, spíše obráceně. Přestože se dvě sluneční znamení k sobě extra nehodí, z knihy lze víceméně chápat, že pokud se chce, všechno jde. Jen je třeba být v mnoha ohledech tolerantní, aby to fungovalo :-)

27.10.2017 5 z 5

Horoskopy Horoskopy kolektiv autorů

Kniha, mimo jiné, pomůže pochopit, co naše blízké nebo známé vede k jejich jednání. Prozradí ale také například to, jaké mají vlastnosti a čemu se máme vyvarovat, pokud je nechceme rozčílit..

18.10.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Po roce opět přečteno a opět mě kniha svým dějem a zpracováním doslova vtáhla do sebe.. Prostě perfektní odreagování a srdeční záležitost.

17.10.2017 5 z 5

Dívka z 6E Dívka z 6E Alessandra R. Torre (p)

Kniha mě zaujala svým neotřelým přebalem a tématem. Do světa takové specifické "práce" nemá člověk moc příležitostí nahlédnout.
Děj byl svižný, krátké kapitoly se četly dobře, jen mi trochu trvalo než jsem se začetla. Jako "temný erotický thriller" bych tuto knihu sice neoznačila, četla jsem daleko lepší mrazivější příběhy, ale nebylo to ani úplně špatné.
Hodnotím vcelku kladně, přestože opravdu nesnáším otevřené konce.

16.10.2017 3 z 5

Velká encyklopedie pistolí a revolverů Velká encyklopedie pistolí a revolverů A. E. Ton Hartink

Nádherně zpracovaná encyklopedie plná barevných obrázků a fotografií, vytisknuta na kvalitním papíru. Je psaná se záměrem poskytnout každému, kdo se zajímá o zbraně, co nejúplnější a nejzajímavější informace.
Obsahuje informace o vývoji palných zbraní a popisy různých značek a modelů zbraní. Seřazené jsou podle abecedního pořadí výrobců. U každé zbraně je uvedený její stručný vývoj, který je doplněný technickými údaji. K většině popsaných zbraní jsou připojeny barevné snímky, případně nákresy.
V této knize se objevují detailní popisy jak základních typů a modelů, tak nejnovějších konstrukcí.

19.06.2017 5 z 5

Extáze Extáze Nicole Jordan

Zatím mě tenhle díl nejvíc dostal! Opravdu báječná kniha, líbilo se mi i to, že vyřešení budoucnosti obou hrdinů se odkryje až na posledních stránkách. Jsem zvědavá na posledního Pekelníka..

14.06.2017 5 z 5

Touha Touha Nicole Jordan

Příjemný díl, další z řady Ligy pekelníků. Tento je okořenění špetkou dobrodružství, pašováním a špionstvím. A abych nezapomněla, také jednou dávnou kletbou.. Takže nejenom pouhá erotika, i když té je tu, jako obvykle v knihách autorky, opravdu dost. Každopádně doporučuji!

30.05.2017 5 z 5