LordeS LordeS komentáře u knih

Řetězová reakce Řetězová reakce František Kotleta (p)

Skvělé

08.03.2021 5 z 5

Bílá noc Bílá noc Jim Butcher

Skvělé

08.03.2021 5 z 5

Lcf. Company: Odpadlík Lcf. Company: Odpadlík Miroslav W. Štěpánek

Pan Štěpánek zřejmě slouží silám Zla.
Jinak si nedokážu představit jeho barvité vylíčení Pekla, démonů, děsů, Sběračů Duší a těch arogantních opeřených potvor. Znalostmi o pekelných legendách a padlých andělech (wiki) také nešetřil.

Zabíjení zlých lidí se slaví, smrt nevinných se trestá smrtí. Tak to má být. :)

Nerad píši komentáře, abych náhodou nespoilil, ale tahle Démonova jízda byla parádní!!
Neustálá akce, řež, krevní banky zkrachovaly a táta přišel o flašku Tequily.

/////SPOILER//// Ježiš Mámo,proboha SPOILER!!! DÁL NEČTI!!! Vážně Kámo!!!!!SPOILER!!!!/////
Pekelná jízda Démona Ramona (chvilku napůl obyčejné onuce - tzn. rozuměj: člověka) byla hodně podobná knihám mistra Kulhánka. Možná až moc. Ramonovy oblíbené zbraně jsou 2 Glocky a Berretička. Kruhy pekla, mučení, BB sám Lucciano Ferro, Azrael - mýtické stvoření podobné rejnoku, které má na svých křídel tolik očí a jazyků, kolik je lidí na zemi. Dokonce i sama samontinká Smrt je ostřejší než smrťák v Dařbujánovi a Pandrholovi.

/// KONEC SPOILERU//// Už je to dobrý mámo, můžeš čít dál! Ty vole to jsem si oddechl..../////

Stručně řečeno, kdybych nemusel spát a jít do práce, přečetl bych to jedním dechem. 1.třetina byla lehce nudnější a místy předimenzovaná ale sere pes. :)

Se slinou v koutku úst čekám další knihu!!

19.09.2016 5 z 5

Zrádcův měsíc Zrádcův měsíc Lynn Flewelling

Na tuto knihu jsem čekal skoro 10let (dobře, na pár let jsem na ni zapomněl...čekání na překlad)
Objednal z inter.obchodu, pak našel v knihkupectví a rozhodoval se, zda si ji hned nekoupit.

Bohužel mne totálně zklamala. Jak autorka tak mátožný děj. Vylévané city totálních bukvic, kecy kecy kecy, jít sem, kecy kecy, jít tam, kecy kecy, pích. Konec

Radši nic než tohle!!

Třikrát zasebou si přečtu Příchod tmy, abych na tuhle sračku zapomněl, a pak rovnou na další díl.

05.09.2016 1 z 5

Masky apokalypsy Masky apokalypsy Robert R. McCammon

Wow... pekelnej horor ukazující důsledky atomové války.
Přirovnal bych k filmu Vlákna "Threads" 1984.

Dramatické, děsivé, dechberoucí scény stále na pořadu dne. Klišé a vatička se nekoná.

Surovost. Kanibalisnus. Lidští hrdinové a brutální padouši pachající ZLO v pravém smyslu.
Happyend lehce naivní, ale díky němu může být pokračování.

05.09.2016 5 z 5

Lovci Lovci František Kotleta (p)

Super. Skvěle.

05.09.2016 5 z 5

Bílá cesta Bílá cesta Lynn Flewelling

Nebylo špatné, lepší jak předchozí díl.

Ani tam nebylo tolik buzerantských scén.

Ale na "Příchod Tmy" to nemá ani náhodou.

05.09.2016 4 z 5

Aktivní kovy Aktivní kovy Štěpán Kopřiva

Kopřiva nezklamal. Akce prošpikována drsnými hláškami. Ty nejlepší neznají ani děti z dětských domovů.

Konec opět (jako téměř v každé knížce od Kopřivy) "Co to kur....." a zvuk listování knihou zpět.

Jen té robotiky a hrané formálnosti by mohlo být méně.

05.09.2016 4 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Mé první setkáním s mistrem české sci-fi panem Kulhánkem. Wow.
Skvělý příběh, plno akce a humoru. Opravdu jsem se bavil od začátku do konce.
Ihned po přečtení se stala mnou nejoblíbenější knihou :) Dokonce jsem ji četl hned dvakrát za sebou. Pak jsem jen sháněl další knihy od mistra.

Rok 2011 byl pro mne tím nejlepším rokem dosud - povýšení v práci, vyšel TES:V Skyrim a seznámil jsem se se svou nynější snoubenku, od které jsem dostal TUTO knihu.

Jak píše Patapuf: šest hvězd si tato kniha opravdu zaslouží.

07.10.2015 5 z 5