Loovenka Loovenka komentáře u knih

Stůj při mně Stůj při mně Daniela Sacerdoti

Byla to pro mě hrozná nuda, knihu jsem ani nedočetla.

19.06.2016 odpad!

Muži chtějí potvory Muži chtějí potvory Laura Janáčková

Mně se kniha líbila. Byly tam celkem pěkné myšlenky. Např.: ,,Říká se, že ve vztahu dvou lidí je vždy jeden, který miluje více než ten druhý. Také se říká, že právě ten někdy špatně dopadne. Moje babička říkávala, že vždycky musí být jeden blbej, aby mohl pracovat na toho, který je chytrý. Jsme-li často ty blbé a hodné přestává si nás partner vážit jako sobě rovného a začíná nás zneužívat." Tahle myšlenka se mi celkem líbí, něco na tom bude.

19.06.2016 5 z 5

Já jsem Malála:  Příběh dívky, jež bojovala za vzdělání a kterou postřelil Tálibán Já jsem Malála: Příběh dívky, jež bojovala za vzdělání a kterou postřelil Tálibán Christina Lamb

Bohužel od knihy jsem čekala víc, nešlo mi se do ní pořádně začíst, spíš tam popisovala jejich kulturu a až ke konci knihy jak ji postřelili a to mě docela zklamalo. Chtěla jsem vědět víc o ní samotné než o jejich kultuře. Nešlo to dočíst.

18.06.2016 odpad!

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

Byla jiná než první díl, chvílemi zbytečně zdlouhavělá, ale i tak povedená. Doufám, že bude i 3. díl :)

18.06.2016 5 z 5

Kniha mě zaujala svoji obálkou, ale ovšem děj, to byla naprostá paráda. Tahle kniha mě vtáhla na tolik, že jsem si zalíbila čtení a musela si ihned koupit pokračování a už u čtení zůstala. Knihu doporučuji opravdu napínavý děj :)

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Dmitry Glukhovsky patří mezi mé oblíbené autory. Ale knihu Metro 2033 jsem bohužel nedočetla, moc mě nebavila. Budoucnost byla omnohem lepší :)

19.06.2016 3 z 5

Kameny od A do Z Kameny od A do Z Judy Hall

Kniha je moc hezky udělaná, ovšem co mě zklamalo bylo to, že kniha neobsahuje jak zacházet s kameny a jak je správně nabíjet, což je podle mě velmi důležité.

18.06.2016 3 z 5

Vím, jak chutná vzduch Vím, jak chutná vzduch Maria Hirse

Knihu jsem přečetla za jeden den, nešlo to se od ni odtrhnout.