Muži chtějí potvory

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha je velmi praktickým návodem jak se stát atraktivní, sebevědomou, komunikativní ženou, která ví, co chce. Kniha Muži chtějí potvory je průvodcem zákoutími vztahů mezi mužem a ženou s cílem poznat sebe, zdokonalit se a naučit se získat přízeň mužů. Autorka, známá a respektovaná psycholožka a sexuoložka, vychází z vědeckých poznatků evoluční sexuologie, která hluboce zasahuje do našeho podvědomí, a čtivou formou zpracovává téma pro ženy vždy tak aktuální. Kniha je určena matkám, kamarádkám, dcerám – prostě ženám, které si chtějí získat a udržet toho správného partnera, svého „pana Božského“. Najdete v ní celou škálu ověřených rad, praktických tipů a prostoru pro vlastní sebezdokonalení. Ať už jde o péči o tělo (triky v líčení, oblečení a osobní vůni) či o duši (dovednosti sebepoznání, zvýšení sebevědomí, umění komunikace, čtení z výrazů a gest) nebo o zajištění osobního úspěchu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/176989/muzi-chteji-potvory-PBS-176989.jpg 1.741
Žánr
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno, Daranus
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (12)

Kniha Muži chtějí potvory

Přidat komentář
Avila
31. července

Po knize jsem sáhla v knihovně jako pro letní čtení. Ale čekalo mě docela zklamání co to jako mělo být? Od knihy kterou napsala sexuoložka a psycholožka upřímně očekávám víc než to co jsem dostala.... A v podstatě z knihy vyplývá že pokud žena nemá dokonalou postavu, pleť, vlasy a značkové oblečení tak není přitažlivá pro muže což je dost povrchní. Plus to že kniha je úplně zbytečně plná reklam. To jsem si mohla koupit jakýkoliv ženský časopis.... A vyšlo by to nastejno.

mistrikova
30. lednaodpad!

Kniha vhodná tak maximálně pro některé naivní teenagerky z rodinné školy...žádné duchaplné psychologické čtení. Myslím si, že stručné shrnutí o tom, že žena má být krásná, úspěšná a sexy potvůrka, by v mnohem zábavnější formě zvládla napsat kdejaká průměrná pisatelka článků pro ženský časopis.

pavlina1278
11.12.2018odpad!

Totální odpad, na to, že to napsala sexuoložka- u mě to naprosto snížilo její kredibilitu. Plytké texty a rady jak z magazínu pro teenagery. To už je lepší snad i televize.

Vlasta155
06.12.2018

Nalákal mě název knihy, ale bohužel jinak nuda, nuda, nuda...

Maruš.D
13.10.2018

Prvních 80 stran byl odpad. Autorka nám říká, že pokud nemáme krásný obličej, dokonalou postavu, bezproblémovou pleť, krásné vlasy, atd.. tak nejsme atraktivní pro muže. Neříkám, že by o sebe žena neměla pečovat, ale tento názor byl velmi povrchní. Dále je tu hodně reklam, které mi hodně kazí dojem z knihy. Část, kde autorka psala o psychické stránce byla zajímavější. Ale přesto se často opakovala. Celkový dojem z knihy není moc kladný. Od knihy jsem čekala trochu víc všeho.

Loovenka
19.06.2016

Mně se kniha líbila. Byly tam celkem pěkné myšlenky. Např.: ,,Říká se, že ve vztahu dvou lidí je vždy jeden, který miluje více než ten druhý. Také se říká, že právě ten někdy špatně dopadne. Moje babička říkávala, že vždycky musí být jeden blbej, aby mohl pracovat na toho, který je chytrý. Jsme-li často ty blbé a hodné přestává si nás partner vážit jako sobě rovného a začíná nás zneužívat." Tahle myšlenka se mi celkem líbí, něco na tom bude.

rottovat
08.12.2014

Od tak erudované profesionálky ve svém oboru bych čekala mnohem přínosnější publikaci než jen sled sloupkových a místy dost prostoduchých rad a lá Cosmopolitan doprovázených navíc masivní reklamou na určité produkty. Obálka a grafická úprava jistě nepostrádá určitou nápaditost, ale tím to končí. Na toto dílo nemusela autorka studovat, tohle by s prominutím splácala i obyčejná redaktorka ženského magazínu bez vyššího vzdělání.

New-radus
17.11.2014odpad!

Ani bych neřekla, že se jedná o profesionálku - psycholožku. Kniha je reklama na nejrůznější parfémy a drahé restaurace s naprosto levnými radami "jak ulovit pana dokonalého". Bohužel vyhozené peníze za knihu.

1