Muži chtějí milenky - Jak být ta jedna jediná

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha je praktickým návodem pro ženy, jak se stát pro muže tou jednou jedinou osudovou láskou. Srozumitelně vysvětluje partnerský trojúhelník ze všech stran, tzn. z pohledu muže, manželky i milenky. Nabízí několik praktických tipů, jak se v milencích a milenkách vyznat a jak situaci řešit. Mužům jsou věnovány kapitoly, které jim pomohou zorientovat se v bludišti ženské manipulace a předstírání v době, kdy jsou obluzeni láskou a sexuálním vytržením. Ženě pomůže odhalit lež a přetvářku a naučí ji, jak si svého muže udržet a být jeho manželkou a milenkou zároveň. Kniha je volným pokračováním loňského bestselleru Muži chtějí potvory a je opět plná tipů, návodů a krásných ilustrací....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222657/big_muzi-chteji-milenky-aneb-jak-byt-ta-222657.jpg 2.613
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Muži chtějí milenky - Jak být ta jedna jediná

haki34
22.07.2019

Laura je Laura..měla jsem tu čest naživo, kdy tématem nebylo odlehčené povídání o vztazích, ale téma deprese...a taky vztahy komplikované, když polovička prožívá závažnou nemoc, třeba onkologickou, umírá, nebo bojuje se zmíněnou depresí.. a pár myšlenek mě zaujalo..
Teď jsem se náhodně dostala k této knize, kde jsem se více pobavila, i pousmála hlavně nad přeléhavými vtipnými ilustracemi...ale jak již píše Alma5, nic extra nového jsem se nedozvěděla...
to, že mám být skvělou milenkou, kamarádkou, manželkou i matkou je jasné...sdílet s ním radosti i trápení...a jestli mu nakonec přeci jenom nepřepne, to je ve hvězdách..ale můžu se snažit.
Potěšilo mě, že můj muž se vymyká tabulkám, když nezvolil "ideální ženu" s rozměry, které jsem měla snad naposled na základní škole :P tak snad se budě vymykat i ostatním klišé...(klep klep klep)

moje oblíbené myšlenky od Laury :
1, Bolest partnera je i moje bolest
2, Chovám se k partnerovi lépe než k cizím lidem
3, Všude dobře, doma nejlépé...

tak milé ženy, ruku na srdce a vzhůru do partnerského života !
odlehčeně o vážném tématu, velmi váhám s hodnocením, tak 3,5* by opět bylo ideální...nakonec dávám tu dobrou...

Alma5
05.11.2015

Na knize se mi asi nejvíce líbily ilustrace. Jinak se jedná o jakýsi stručný soubor již známých informací z různých jiných knížek o partnerských vztazích, nic nového jsem se nedozvěděla.