Linnhe Linnhe komentáře u knih

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Úžasná nadčasová záležitost, přečtená za jeden den :-)

29.12.2020 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Kniha mě naprosto pohltila, přečetla jsem jí skoro na jeden zátah :-) Po dlouhé době jsem zas četla dlouho do noci, abych zjistila jak to skončí :-) Určitě to není moje poslední kniha s oddělením Q. :-)

30.12.2020 4 z 5

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Jako fanoušek seriálu knihu musím ocenit. Naprostá bomba. El je rozhodně po mamince. Přečteno jedním dechem. Snad se objeví pokračování jak se snaží dcerku najít. Tleskám.

05.01.2021 4 z 5

Holky to někdy nemaj lehký Holky to někdy nemaj lehký Klára Mandausová

Popravdě mě více bavily rozhovory pana Honzáka s paní Mandausovou, kdyby takhle byla celá kniha, určitě bych se nezlobila. No a v některých příbězích jsem se trochu viděla, tak proč se nad sebou nezamyslet. Celkově za mě průměr.

03.07.2020 3 z 5

Prokletí rodu Usherů Prokletí rodu Usherů Robert R. McCammon

Chvilku mi trvalo než jsem se začetla, ale pak už to byla jízda. Nicméně nemohu nezmínit celkem dost chyb v textu. V jedné větě se najednou změnil rod. Jednou sbírají borůvky, ale rozsypou ostružiny. Je to škoda

29.03.2024 4 z 5

120 dnů Sodomy 120 dnů Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

Začátky kapitol mě vždy šokovaly, ale poté už to bylo to samé dokola a o to míń šokující. Nechutné to však bylo furt.

09.12.2014 3 z 5

Mládí furt v hajzlu Mládí furt v hajzlu C. D. Payne

Jakobych četla o něco nudnější verzi života Nicka Twispa. Místy vtipné, ale první díly u mě zatím jednoznačně vedou. Vyskutuje se tam velké množství postav, ale na začátku je vypsáno kdo je kdo, to se docela cení :-)

06.09.2012 4 z 5