LilluLong LilluLong komentáře u knih

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

U mna sa moc nedosvedčujú knihy, ktoré sa prelínajú súčasnosť s minulosťou,ale nakoľko diela od autorky som uz citala, tak som dala šancu aj tejto knihe.
Vela veci ma dost vytáčalo, hlavne spôsob ochrany zo strany matky a následné argumentácie na ospravedlnenie jej činov. No ako Evka v predošlej recenzií píše “ šílená spisovateľka “ :) ja hodnotím velmi slabou 4*

11.12.2022 4 z 5

Aristokrat Aristokrat Penelope Ward

Nie každá kniha od autorky je pre mna top na 5* :) , ale tato s príbehom ako zo života vie zaujať a chytiť za srdce. U mna ma 5*
Dokonala .

10.12.2022 5 z 5

Noc před Vánocemi Noc před Vánocemi Lynne Graham

Tak ako aj prva časť tejto série , vedela zaujať príbehom i štýlom písania, kde-tu bolo zbytočne predlzovane ale v celku pohodové čítanie.Za seba davam 4,5* :)

07.12.2022 5 z 5

Bulvární rande Bulvární rande Lucy Monroe

Dobre sa to čítalo, uz sa tesim na pokračovanie , u mna za 5*

07.12.2022 5 z 5

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Trosku slabý príbeh ale pekne a zaujímavo napísaný , autorke gratulujem, za mna 4*

07.12.2022 4 z 5

Chci tě znát! Chci tě znát! Sharon Kendrick

Zaujímavý príbeh i ked trosku pre mna zdĺhavý .u mna rovných 4*

07.12.2022 4 z 5

Modrý záliv Modrý záliv Nora Roberts

Cela séria prečítaná, mozem len doporučiť pre milovníkov tohoto žánru :) za mna cela séria dostáva 5*

24.11.2022 5 z 5

Vévoda a klenotnice / Konec nevinnosti Vévoda a klenotnice / Konec nevinnosti Sara Craven

Prvý príbeh má u mňa 4* ale u druhého príbehu som sa rozhodovala medzi 1* a 2*,takže keď spriemerujem som u 3*
Vevoda a klenotnice doporučujem :)

20.11.2022 3 z 5

Noc s hrabětem Noc s hrabětem Laura Martin

Poznáte telenovely, z ktorých vam ujde cca 10 časti a predsa sa v klude viete napojiť na ďalšie časti bez pocitu straty, ze ste nieco prepasli ? V tejto knižke som nevynechala nic a predsa niektoré epizódy mi pripomínali práve takú telenovelu. Za mna 3*

19.11.2022 3 z 5

Španělská rozkoš Španělská rozkoš Sharon Kendrick

Nekompromisne a bez komentu u mna rovných 5* :)

17.11.2022 5 z 5

Unesena do Šanghaje Unesena do Šanghaje Dani Collins

Pohodové čítanie, sú lepšie i horšie, hodnotím hlavne štýl písania, za mna 4*

17.11.2022 4 z 5

Dcera mého nepřítele Dcera mého nepřítele Caitlin Crews

Meno Orion pre kráľa? A Idylla ako kráľovstvo? No hrozné, aspon keby príbeh stal zato, za mna 2*

17.11.2022 2 z 5

Překvapení na prahu Překvapení na prahu Lynne Graham

Vylepšila som skóre v hodnoteni, Pre mna tento príbeh bol dobrý, zaujal od začiatku napísané je profesionálne a tam kde je aj epilóg u mna ma autor palec hore :) davam za seba 5*

16.11.2022 5 z 5

Setkání v Singapuru Setkání v Singapuru Clare Connelly

Po prečítaní asi 50 stran, som mala pocit, ze vylepšim skóre pri hodnoteni, ale horkotazko som docitala knihu, malo kedy hodnotím az takto nízko ale teraz odo mna je to len 2* :(

14.11.2022 2 z 5

Jeho na celý život Jeho na celý život Rebecca Hagan Lee

Zaujali ma aj par krásnych citátov, páči sa :
1;” rozum a láska nejsou pro sebe stvorení: Jak láska roste, rozum slabne.”
2;kdekdo si narika na slabou pamet, ale nikdo na slabou inteligenci.”
A ďalšie a ďalšie :) cela séria bola dobra i ked predchádzajúca ma sklamala, ale tato ma za mna 5*

14.11.2022 5 z 5

Pověst v ohrožení Pověst v ohrožení Janice Preston

Krasna séria, autorka vie pospájať napätie,krimi, i romantiku do skvelého deju a jej štýl písania vie uputat pozornosť od začiatku do konca. Za mna zas 5*

14.11.2022 5 z 5

Námluvy starého mládence Námluvy starého mládence Rebecca Hagan Lee

Hokotazko som samu seba presvedčila aby som tuto časť zo série hodnotila aspon s 3*,myslela som si totiž, ze práve Jarrodov príbeh bude najzaujímavejší , mýlila som sa,som sklamana,uvidím čím ma autorka prekvapí v nasledujúcej časti.

12.11.2022 3 z 5

Druhá šance Druhá šance Rebecca Hagan Lee

Pri tejto sérii sa mi asi velmi nechce kritizovať , práve som v takom stave, ze takéto lovestory mi robia dobre na dušičke :) u mna zas 5*

11.11.2022 5 z 5

Nevěsta na ocet Nevěsta na ocet Rebecca Hagan Lee

Vidim,ze sú tu i slabšie hodnotenia ale u mna tato sladucka romantika zabrala :) príbeh zaujal, a aj slzicka vypadla pri opisovaní bitvy a co sa týka štýlu písania,u mna palec hore.
Moje hodnotenie je za 5*

09.11.2022 5 z 5

Hraběnka z Havraní tvrze Hraběnka z Havraní tvrze Carol Townend

Je dost možné, ze z pera iného autora by som hodnotila tuto knihu vyšším počtom hviezdičiek , takto je u mna za 3*

09.11.2022 3 z 5