Lilit15 Lilit15 komentáře u knih

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Ani nevím jak začít. Upřímně takhle kniha je jedno velké překvapení. Jsem ráda, že jsem to nevzdala, protože věřte nebo ne chtěla jsem to udělat. mám ráda klišé,ale pořád dokola fakt ne. Ale pozor tohle bylo jine nejen erotické, ale i fascinující. Nechápala jsem proč je hlavní hrdinka zla poprvé v životě jsem milovala, nesnášela a zase milovala hlavní hrdinku. Jaké je to tajemství? A proč mi ho kruci pořád nechtějí prozdradit? Nad tím jsem si lámala hlavu. Nechtěla jsem to vzdát, říkala jsem si, že zjistím, co je to za tajemstvím a podle toho se rozhodnu zda ta knížka stojí za to, ale věřte, že jakmile jsem se to dozvěděla nemohla jsem se odtrhnout bylo to naprosto fascinující a děsivé zároveň a tak jsem se rozhodla, že o této knížce napíšu svůj vlastní názor, svůj vlastní komentář(samozřejmě je to takový sloh jak jinak xdd). Super kniha :)

04.03.2020 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Myslím, že to budu opakovat v každém komentáři, co napíšu k téhle sérii knížek, ale nevadí mi to :D naprosto úžasná knížka!!! Tentokrát tu je Tracy. postupem knížky se dozvíte, že Tracy žije celkem osamělý život i když se zajisté najde někdo, kdo řekne, že Kim je ta chladná a osamělá osoba v téhle knížce..,ale když poznáte Tracy tak zjistíte, že Kim na tom není ani zdaleka tak špatně jako Tracy. nezapomínejte, že Kim má svého úžasného a věrného přítele Barneyho a ne jen jeho.
Někdy vraha dokážeme odhalit a někdy bohužel ne. Ale není náhodou úděl každého čtenáře odhalit kdo je vrah? Ať už si na to přijdeme sami a nebo nám to odhalí samotný konec knížky.
Knížku vřele doporučuji a těším se na další díl!!! :D

29.12.2019 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Naprosto úžasná knížka!!! Alex je opravdu mrcha,ale prvotřídní. Kim je bojovnice umí se o sebe postarat,ale i někdo jako ona, občas potřebuje pomoct a myslím,že postupně si to čím dál víc uvědomuje,ale nevím jistě zda její hrdost(pokud to je) jí to dovolí. Zajímalo by mě jaký život žijí ostatní a ne jen Kim podle mě i oni jsou důležití,takže můžu jen doufat,že se v knížce objeví i život jejich kolegů a přátel. Už se těším, až si přečtu další díl!! :D

27.12.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Nevim, ale naprosto mi vyhovuje Kim jako chladná osoba možná proto, že má srdce na správném místě a jen tak ji něco neodradí. Co víc říct. Knížka byla jako vždy úžasná a naprosto se dokážu vžít do celého děje. Je to typ knížky ,který si hned oblíbíte a nesledujete jestli jste na takové stránce nebo takové prostě jedete bum a jste úplně někde jinde.

02.12.2019 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Tuhle spisovatelku jsem si hned oblíbila.
Knížka je fantastická jako vždy.
Líbila se mi zakomponována ta psychologie. bylo to něco úžasného a naprosto miluju jejího psa. jak jsem to četla zamilovala jsem se nejen do psa, ale i do celé téhle knižní serie. A rozhodně hodlám pokračovat dál!!!

02.12.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Obálka vypadala děsivě a nevěděla jsem co čekat, ale musím říct, že pro mě to byla BOMBA. Naprosto miluju Kim Stoneovou. A rozhodně mám v plánu číst další díly :D

29.11.2019 5 z 5