Library&me Library&me komentáře u knih

Váš kluk prostitut? Váš kluk prostitut? Cyril Valšík

Opravdu zajímavé příběhy hlavních postav,..Ani nevíte, co se kolem Vás děje v dnešním světě,..:o(

06.04.2013 4 z 5

Chlípnice Chlípnice Michał Witkowski

Bohužel mě kniha nijak neoslovila,.. Nejde o děj, jako spíš styl psaní,.. Hrozný slovosled, příběh místy strácí hlavu a patu,.. v půlce jsem musela zaklapnout,.. :o(

31.03.2013 2 z 5

Magorova summa Magorova summa Ivan Martin Jirous

..stojí za přečtení,.. :O)

29.03.2013 4 z 5

Továrna křiváků Továrna křiváků Dan Simmons

Další zajímavé dílo Simmonse,,.. Určitě mohu doporučit,.. Jen se mi zdal trošku náročnější začátek, nemohla jsem se do děje začíst,...

29.03.2013 4 z 5

O prospěšnosti alkoholismu O prospěšnosti alkoholismu Michail Bulgakov

Některé povídky mě nudily, některé bavily,..Takový průměr,.. :o)

16.03.2013 3 z 5

Box 21 Box 21 Anders Roslund

Dobře napsaná detektivka z trochu jiným tématickým žánrem. Zajímavé rozuzlení, těším se na další díla z per autorů.

16.03.2013 5 z 5

Kruh Kruh Mats Strandberg

Další čarodějnická dílovka se zajímavým dějem,.. Svižně napsaná, má to děj, hlavu patu,. Určitě doporučuji, stojí za přečtení,..:o) a těším se na další díly,..

13.03.2013 5 z 5

36. týden 36. týden Sofie Sarenbrant

Velmi podařená detektivka, určitě si nenechám ujít volné pokračování !!

13.03.2013 5 z 5

Poutnice Poutnice Iny Lorentz

Hezky napsaný příběh, série o Kočovné nevěstce se mi ale líbila více,..

10.03.2013 4 z 5

Lord John a ztracený deník Lord John a ztracený deník Diana Gabaldon

Tento díl se mi líbil více než první,.. Uvidíme, jaký bude závěrečný díl.. Série o Cizince je ale určitě lepší,.. :o)

01.03.2013 3 z 5

Sorry Sorry Zoran Drvenkar

Parádní thriller, přečetla jsem knihu opravdu jedním dechem. Napínavé od začátku do konce, s tím, že do poslední chvíle nevíte, jak to vlastně všechno dopadne. Určitě doporučuji !

25.02.2013 5 z 5

Máslem dolů Máslem dolů Petr Šabach

Super oddechovka, dobře jsem se bavila,.. :O)

22.02.2013 4 z 5

Krkavci Krkavci George Dawes Green

Super napsaný příběh, čtivý napínavý děj, akorát bych čekala rozepsanější konec,..;o) Za mě doporučuji.

21.02.2013 4 z 5

Divná Jadie Divná Jadie Torey L. Hayden (p)

Velmi silný zážitek, ostatně jako z každé autorčiny knihy,.. Je až k neuvěření, že jde o příběhy dle skutečných událostí,.
:o( Určitě stojí za to přečíst,..

15.02.2013 5 z 5

Nevinnost Nevinnost Stella Blómkvist