lenka7848 lenka7848 komentáře u knih

Falknovská huť Falknovská huť Vlastimil Vondruška

Na Vondrušku trochu slabší příběh, ale líbilo se mi vylíčení doby, jak se žilo, jak pracovali skláři. Dobré oddechové čtení.

04.06.2019 3 z 5

Zámek u řeky Zámek u řeky Chloe Duval

Musím říct, že to byl jeden z nejlepších románů, které jsem četla. Trochu mě mrzí, že kniha není nikde propagovaná, zasloužila by si rozhodně více pozornosti. Všem romantickým povahám vřele doporučuji.

04.06.2019 5 z 5

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Na začátku četby mi chvíli trvalo, než jsem se zorientovala v tom množství postav, ale posléze jsem se začetla a knížku jsem četla jedním dechem.

07.05.2019 4 z 5

Mnich, který zmizel Mnich, který zmizel Peter Tremayne (p)

Vydáno sice až v roce 2019, ale ve skutečnosti 7. příběh v pořadí v případech sestry Fidelmy, což se mi jeví trochu zmatečné a dost dobře tomu nerozumím, proč je tomu tak.
Příběh jako takový byl napínavý až do konce, není mu co vytknout. Jen mě trochu zarazilo, že dle popisu by mělo dojít k vývoji ve vztahu mezi Fidelmou a Eadulfem, nicméně kromě pár slov na předposlední straně, jsem žádný vývoj nezaznamenala.

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Z celé trilogie bych řekla, že je tento díl nejslabší a nejvíce "utahaný". Ale i se mi knížka líbila a přečetla jsem i zbývající dva díly.

24.04.2019 4 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Panský dům a jeho dědictví se mi, i když to byl poslední díl, líbil nejvíce z celé trilogie.

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Knížka mě bavila, přišla mi záživnější než první díl.