lenka1986 lenka1986 komentáře u knih

Smrt pod hladinou Smrt pod hladinou Donn Cortez

no knihu som este nemala ale serial je dobry bavi ma to pozerat je to dobry serial aj kniha vizera bit zaujimava

24.03.2016

Yago, syn džungle II Yago, syn džungle II Francisco P. Pajaro

aj tuto knihu doporucujem si precitat a pozret aj serial

Yago, syn džungle Yago, syn džungle Francisco P. Pajaro

je to dobra kniha aj serial je dobry

Kachorra Kachorra Francisco P. Pajaro

to bi ma tes zaujima ci vlasne visie druhy del a kde sa daju kupit obi dve deli

Kachorra Kachorra Francisco P. Pajaro

serial som pozerala je to dobre ale knihu som nemala ale ked budem mosnot a pozhanam si knihu rada si precitam aj knihu

10.03.2016

Divoký anděl 1 Divoký anděl 1 Enrique Torres

aj duto knihu bi som si precitala tes som nemala knihu len serial som pozerala

10.03.2016

Zlaté babičkine bylinky a korenie Zlaté babičkine bylinky a korenie kolektiv autorů

mosem tuto knihu doporucit kasdemu je tam dobry viber a dobre citanie len sa tasko zhana ta kniha ja som ju hladala celi rok Zlaté babičkine bylinky a korenie mosem ju doporucit ju tu knihu

06.03.2016

Zlatá babičkina studená kuchárka Zlatá babičkina studená kuchárka Renato Magát

ja tudo knihu mam mosem ju doporucit kasdemu je tam dobry viber tej knihe a nasiel sa ini clovek ktori mi tu knihu predal lebo co som sa dozvedela od ludi pred domnu mali zaujem 4 ludia a ta osona nepredala nijkomu tu knihu Zlatá babičkina studená kuchárka co dala izerat a este raz sa chcem podakovat tomu clovekovi co mi tu knihu predal tak je do dobra kniha treba si dat izerat alebo strasneho psa a ozvu sa ludia kto vam tu knihu preda lebo tota osaba co dala izerat na tatabaze knich vam neoreda 4 ludia pred domnu mali otu knihu zaujem a nepredala ju nikomu

06.03.2016

Zlato Arkony. Kniha první Zlato Arkony. Kniha první Juraj Červenák

pan cervenak je vynikajuci autor priznam sa myslela som si ze kniha z prostredia slovanskych bohov bude necitatelna ale mylila som sa. hned po precitani prveho dielu ma dej uputal a to az na tolko ze som si musela pozicat dalsie casti tejto serie. tuto knihu teda ak mozem napisat aj vsetky jeho knihy vrelo odporucam, nechyba im nic a su porovnatelne so svetovymi autormi ktory napisali podobne knihy

Beverly Hills 90210 Beverly Hills 90210 Mel Gilden

tota kniha je tes dobra a doporucujem si ju precitat ja som citala setke kniskyBeverly Hills 90210

28.02.2016

Beverly Hills 90210... a jejich touhy Beverly Hills 90210... a jejich touhy K. T. Smith

tuto kniha je dobra a doporucujem ju kasdemu si ju precitat

Beverly Hills 90210: Bez masky Beverly Hills 90210: Bez masky Mel Gilden

tuto kniha je dobra a doporucujem si ju precitat

Beverly Hills 90210: Ročenka 1994 Beverly Hills 90210: Ročenka 1994 Mel Gilden

tota kniha je tes dobra doporucujem si ju precitat

Beverly Hills 90210 - Dvě srdce Beverly Hills 90210 - Dvě srdce Mel Gilden

doto knihu tes doporucujem si precitat je dobra povedane setky knisky od serialu Beverly Hills 90210 doporucujem si to precitat te knisky

28.02.2016

Beverly Hills 90210: Šťastné a veselé Beverly Hills 90210: Šťastné a veselé Mel Gilden

toto knihu tes doporucujem si precitat aj doporucujem pozret serial tes pozret mna to bavilo toto knihu citat

28.02.2016

Beverly Hills 90210: Žádná tajemství Beverly Hills 90210: Žádná tajemství Mel Gilden

toto knihu som citala aj pozerala seriajal doporucujem kasdemu si ju posicat alebo kupit a si precitat

Rudá pyramida Rudá pyramida Rick Riordan

pan riordan musim povedat sa ani moc neprekonal kedze sice je to odlisna kniha od percyho jacksona lebo bohov olympu ale carter kane ktory je aj so svojou sestrou hlavnou postavou sa velmi podobaju postavam z jeho najznamejsich knich. teda carter ma dost cudny humor podoba sa percymu a jeho sestra zase rada provokuje a komentuje to je akoby scasti annabeth a scasti percy. ale inak je to fantasticka kniha podotykam mierne sa prelina so svetom percyho jacksona a posledna kniha s tejto trilogie kroniky cartera kana nevylucuje ani existenciu alebo presnejsie koexistenciu nielen egyptskych ale aj inch bohov

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

skoda ze sa rick riordan nedrzal hesla predchadzajucej serie percy jackson ale dal sa na drahu hesla cim lepsi bozsky rodic tym aj lepsi polobozsky syn popripade dcera. myslim si ze percy by vela veci zvladol ako v pripade ked ho musel zachranovat, v morskej hladine pred jeho vlastnou nevlastnou setrou bozskeho povodu, syn boha dia jason. a podla mna ked percy travil na zaciatku serie bohov olympu u vlcice lupy svoj vicvik po tom co mu bohyna hera zobrala pamat mohol byt lepsie vycviceny nezaskodilo by keby mal hlavne lepsiu psychiku a hlavne co sa tyka ovladania vody. myslim ze vycvik u lupy mal by byt tvrdsi ako v tabore polokrvnych.

Eragon Eragon Christopher Paolini

ja fakt ze je to vyborna kniha. klobuk dole pred paolinim ze v tak mladom vekj dokazal napisat nieco take. ma ohromnu fantaziu a to sa odraza aj v ostatnych knihach co sa tyka edicie odkazu dracich jazdcov. na internete sice bolo niekolko tyzdnov pred vydanim poslednej jeho knihy teda inheritance vela moznosti a aj zlych ako asi skonci tato seria knih ale paolini prekvapil a zaver znicenia galbatorixa nebol hlavne o krvi hoci tam bolo velke mnostvo bitiek ale o tom aby si galbatorix uvedomil svoju krutovladu a tim ho prakticky po stranke emocionalnej a hlavne za pomoci kuzla podla mna perfektneho nie zabili to by sa podobali na neho ale on sa doslova zmenil v atomovku. v tomto pripade je to super koniec kedze nezomrel rukou nikoho z pritomnych a to je z pohladu moralky celkom priatelne

Chaos Chaos Rachel Ward

(SPOILER) velmi dobre spracovana kniha aj napad. vidiet cisla v ociach ludi to je napad ktory ma iskru. ale vidiet ich to nemusi hned znamenat ze sa blizi nejaka katastrofa alebo nieco podobne moze to byt aj nieco ine vynimocne co bude mat dosah na velku skupinu ludi. ale inac je to super kniha vrelo odporucam