Beverly Hills 90210

Beverly Hills 90210 https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214757/bmid_beverly-hills-90210-cCv-214757.JPG 3 7 3

Brandon a Brenda Walshovi se s rodiči přistěhují z Minneapolis v chladné a provinciální Minnesotě přímo do horoucího a snobského kotle - Losangeleské čvrti boháčů Beverly Hills. West Beverly Hills High - jejich střední škola, není jako ostatní. "Lidi jsou tady bohatší, rodiče některých dětí jsou velmi slavný. Společensky je to tu teda síla. Takže když tě uvidí s těmi nesprávnými lidmi, tak jsi odepsaná. Stačí jedinej chybnej krok a...," říká Kelly, Brendina nová kamarádka. (ze zadní strany knihy)... celý text

Ayna
27.01.2024 3 z 5

Většina knih sepsaných podle filmové nebo seriálové předlohy, co jsem kdy četla, za moc nestála, takže mě příjemně překvapilo, že tohle se dalo celkem v pohodě číst. Byť ke konci čím dál víc vystupovala epizodičnost a mělkost jednotlivých kapitol. Jinak seriál jsem sledovala jako malá a pamatuju si jen útržky, takže nemůžu srovnávat knihu s předlohou. Plusem je fotografická příloha knihy.

Jiř2000
10.11.2020 4 z 5

Kniha podle oblíbeného seriálu mojí mamky, když byla náctiletá. Bylo hezké to číst a vzpomínat s ní na doby kdy byla ještě mladá

lenka1986
28.02.2016

tota kniha je tes dobra a doporucujem si ju precitat ja som citala setke kniskyBeverly Hills 90210