Kachorra

Kachorra https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70634/mid_kachorra-wGA-70634.jpg 4 19 8

Dvacetiletá pouliční prodavačka kávy Antonia Guerrerová jde za bohatým odvokátem Armendarisem, aby ho, spolu se svým milým, režisérem a advokátem Germánem, usvědčila z nekalých praktik. Právníka však nalezne již mrtvého a je neprávem obviněna z vraždy. Na cestě do vězení se policejní auto, ve kterém vezou Antonii, zvanou Kachorra, srazí s taxíkem, jímž vychovatelka Rosaria Achavalová pospíchá za svými budoucími svěřenci Josefinou a Lautarem Moraviovými. Kachorra se po bouračce vzpamatuje jako první a vypůjčí si Rosariinu identitu: vydává se za speciální pedagožku. Žije tedy v domě Bruna Moravii, majitele továrny na těstoviny. Ve svém novém působišti se spřátelí nejen s dětmi, ale i bývalou herečkou Pierrinou. A pak už se rozjíždí neuvěřitelný kolotoč nástrah, intrik a citů a nikdo neví, kam dovede hlavní hrdinku – půvabnou a odvážnou Kachorru.... celý text

Emik87
15.02.2024 3 z 5

Výcuc z mého oblíbeného seriálu. Jedna hvězda dolů za to, jak krátký výcuc to je. A druhá hvězda dolů za useknutý konec.

claudiavas89
11.07.2022 3 z 5

Utat knihu bez konce hrůza

zaru0878
28.02.2020 4 z 5

Kniha je stejně pěkná jako seriál/telenovela s Natalií Oreiro, kterou mám od dětství ráda. Bohužel kniha je useknutá v polovině příběhu, proto čtyři hvězdy.

petra3242
05.06.2017 4 z 5

Hezká kniha, dobře se čte. Mrzí mě, že nevyšel i druhý díl, takhle je to useknuté právě v tom nejnapínavějším místě. Ještě že je možnost dokoukat si to na internetu. Jediné mínus u knihy je velké přeskakování děje. A plus je, že tam není ta otravná "Meča".

dudunka
17.07.2016 4 z 5

Telenovelu mám ráda tak jsem neváhala koupit i knížku četla se dobře jen velká škoda že nevyšel druhý díl takhle je to tak v polovině děje skončené.

lenka1986
14.03.2016

to bi ma tes zaujima ci vlasne visie druhy del a kde sa daju kupit obi dve deli

lenka1986
10.03.2016

serial som pozerala je to dobre ale knihu som nemala ale ked budem mosnot a pozhanam si knihu rada si precitam aj knihu

Patw
13.07.2013 3 z 5

Dodnes mě zajímá, kde je druhý díl.. Kniha končí v polovině děje, a (zřejmě po mizerném prodeji) se na druhý díl rychle zapomnělo. Ovšem kniha mě bavil víc, než kniha o jiném seriálu 'Divoký Anděl'. Stále se ale jedná o slabí průměr - jednou stačilo (i když myslím, že jsem to četl dvakrát).