Lenka Žofka Lenka Žofka komentáře u knih

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Napadá mě jen otázka: Kde ještě dokáže vyhrabat nějaké mystično a dosadit ho do své šablony v čele s vševědoucím Langdonem?
Každopádně tu další kopii si asi nepřečtu.

22.11.2011 3 z 5

Pověra Pověra David Ambrose

Pro mě celkem povedená duchařinka. Nestává se mi tak často, abych měla takovou husí kůži při čtení knížky.

03.11.2011 5 z 5

Temné vody Temné vody Kodži Suzuki

Suzuki je prostě mistr napětí, závěr ale nechá na čtenáři, vyvaruje se zbytečných krvavých scén - a to se mi líbí!
Proč Japonci používají jako děsuplný prvek hlavně děti???

03.11.2011 4 z 5

Tma 2.0 Tma 2.0 Ondřej Neff

Kdyby svět postihlo co je tu popsané, dovedu si představit, že tak by to tak skutečně dopadlo!
Zpět ke středověku a čím větší hovado, tím více moci získá! Hodně dobrá knížka, kterou jsem četla už vícekrát a myslím, že ne naposledy.

02.11.2011 5 z 5

Běžec na trati K.... Běžec na trati K.... René Plášil

René je prostě střelec! :D a kniha se výborně doplňuje s časosběrným dokumentem od Heleny Třeštíkové "René"

02.11.2011 4 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Když se mi kniha dostala do rukou, čekala jsem něco, co má za úkol akorát přitáhnout víc puberťáků ke čtení. Svým způsobem to tak je, ale do přitažené skupiny jsem velice rychle zapadla a hned sháněla pokračování. Nejednou jsem četla klidně i do 4 do rána, tak návykové to bylo. A obraz velmoci jako USA celkem v troskách, nemůžu si pomoct, ale přišlo mi to zajímavé téma. :)

02.11.2011 5 z 5

Pláž Pláž Alex Garland

Standartně mnohem, ale mnohem lepší než film. Jsem ráda, že jsem tenkrát nepropadla šílenství Pláže a nešla mezi prvními do kina, a nejdříve si to přečetla. Film se potřeboval prodat a proto mi tam přišlo mnohem méně pohody, za kterou se lidé na tajný ostrov vydávali, která z knihy čiší. Samozřejmě až na ten konec, jinak to dopadnout nemohlo :)

02.11.2011 4 z 5

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Film miluju a proto jsem tu knížku ve výloze nemohla nechat. Chvilku mi trvalo se prokousat "forestovstinou" ale stalo za to vydrzet a odměnou mi byl naprosto rozdílný příběh než je film. Je to k dobru oběma verzím :)

20.10.2011 5 z 5