Leni__ska Leni__ska komentáře u knih

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Dědina. Dědina kterou znám. Perfektně popsány charaktery lidí, na to je Dvořáková nejlepší. Fakt mě to bavilo a pořád jsem si říkala, jo, tak to je přesný a teď nevím, jestli to je vlastně dobře nebo špatně :-D Prostě život.

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Za mě nejlepší kniha od autorky! Tak mě to vtáhlo jako bych tam byla...a možná tak trochu vlastně i jsem... Skvělá!!!

07.01.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Mistrovské dílo. Ze začátku jsem si musela zvyknout na styl psaní, samé příkré věty, žádná přímá řeč, ale nakonec jsem si to zamilovala a tím víc je i kniha výjimečná. Z lehka tam vidím podobu s Mengeleho děvčetem, i když tam nebylo tolik drastických popisů. Začátek byl pro mě lehce zdlouhavý , ale ta smršť co přišla potom... poslední třetinu knihy jsem přečetla se zatajeným dechem na jeden zátah. Je mi strašně líto jaký musela prožít život? Hanuše jsem neměla ráda od začátku, ale ten konec mě rozsekal a vlastně je mi líto, že to nepokračovalo dál. Ta kniha by si to zasloužila. Zuzana by si to zasloužila..

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Jednoznačně pro mě nejhorší kniha od autorky, v životě se mi nestalo, že bych nedočetla knihu, takže ani tady jsem to nevzdala, i když jsem měla nutkání. Hlavní hrdina tak zbytečný člověk a já si pořád říkala proč? Proč proboha. Rozumějte, i zápornou postavu můžete mít rádi, i otravná nebo jinak nepříjemná postava může mít v příběhu místo, ale tohle bylo tak něco znechucujícího ( a ne tím způsobem, kdy vám z toho běhá mráz po zádech, ale prostě je to bylo protivný). Strašná slátanina. Tohle se nepovedlo, nebo jsem to nepochopila a to mám jinak její ostatní knížky v oblibě..

07.01.2021 odpad!