lehaje lehaje komentáře u knih

Zlodějská přísaha Zlodějská přísaha Mary E. Pearson

Autorka opět nezklamala. Úžasný příběh, od kterého šlo těžko se odtrhnout.

22.03.2020 5 z 5

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Skvělé vratit se zpátky do mé oblíbené fantasy. Novy příběh mě pohltil stejně, jak Kroniky. Moc se těším na pokračování.

18.02.2020 5 z 5

Chlapec v kufru Chlapec v kufru Lene Kaaberbøl

V ramci vyzvy jsem objevila tuto knížku. Od začátku mě chytka a nepustila. Moc pěkný příběh. Chování hkavni hrdinky bylo sicevtrichu nepochopitelné, proč nevěřila policii, ake když se od té nelogicnosti opristim, tak naprosto super.

05.01.2020 5 z 5

Prostě na mě zapomněli Prostě na mě zapomněli Jiří Holub

Moc krásný příběh, který se četl úplně sám. V duši po něm něco zůstává...

17.09.2019 5 z 5

Vzorný syn Vzorný syn Čong Judžong

Velmi zajímavá knížka. Velmi drsná. Člověk je celou dobu vrahovi v hlavě. Popis činů je tedy hodně drsnej a konec je velmi překvapivý.

20.07.2019 4 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Tak tohle bylo o ničem. Kdyby ji nevydali, tak by se nic nestalo. Pritom celou serii zboznuju. Toto mi prislo jen priprava na dalsi dil, ale samotná knizka nema zadny poradny dej.

23.05.2019 odpad!

Kavárnička na pobřeží Kavárnička na pobřeží Jenny Colgan

První půlka knížky se hodně táhla. Obsirle popisy prirody byly krásné, horší už popisy pocitů hlavni hrdinky jejíž nesebevedomi mě nebavilo. Postupně jsem se ale do knížky krásně dostala a posledních 200 stránek zhltla najednou. A zůstává po ní ten sladký pocit, který prostě po romantice chcete mít.

08.11.2020 3 z 5

Špatná sestra Špatná sestra Sam Carrington

Nic moc. Konec překombinovaný, neuvěřitelný. A hlavní hrdinka mi nebyla sympatická. Od psycholožky bych očekávala, že nebude tak psychicky labilní.

19.08.2019 1 z 5